Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аванс/Предварение на JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аванс/Предварение на JTD

    Как се дава по голямо предварение на този двигател, при френските коли знам че цялата помпа се върти, а при опел шайбата на попмпата се охлабва и се върти с по зъб на пред и зъб на зад!Благодаря за информацията !
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    #2
    Аммм електронно ....
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Забрави за нещо подобно при common rail.Само софтуеърно може да постигнеш промяна на центровка.
      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
      Kawasaki ER-6n'2012

      Коментар


        #4
        Благодаря за информацията ! проблема е че като ми е студена колата ми работи само на празен ход а като и дам газ все едно прекъсва! Имам астра която правеше същото и я закарах на дизелджия и тои и даде малко аванс на помпата и се оправи и реших, че и бравото има същия проблем.
        мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

        Коментар


          #5
          Вземи си един кабел, един лаптоп, един софтуер и я виж тая машина, що така прави.Ако мислиш, че много неща станаха за взимане - някоя сбирка в Сф, някой благосклонен да мръзне в тоя студ колега и я вижте.На мен ми идват няколко причини на ум, но няма да ти ги казвам, току виж си тръгнал да сменяш части напразно
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            преди нова година ми даваше проблем с гаснене, после се оказа след смяна на много датчици че ми е запушена сондата в резервара преди 10 дни я карах в сервиз за диагностика (само италиански коли в кв. Люлин) закачиха я няма грешки, всичко според датчиците е в норма, колата не ми харчи масло, което ме кара да мисля, че наистина може да е центровка.При смяната на ремъка може ли да са изпуснали един зъб или при тази помпа няма значение?
            мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

            Коментар


              #7
              Колега ЕКУ-то определя кога,колко.................... ще се подаде гориво. Помпата няма значение. Макар, че на моята когато ми сменяха ремъка имаше някакви белези, дали са слагани от някой който преди това е сменял ремъка или са фабрични не мога да кажа.

              Коментар

              Working...
              X