Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo td trubo -Проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo td trubo -Проблем

    Turboto -ми се прецака и сега се чуда какво да направя кажете дали е възможно да се рециклира и ако може каде и колко пари ще ми излезне това удоволствиеМЕРСИ предбарително

    #2
    Какво и как му се прецека?Взимай на старо и слагай смело, но не давай повече от 150-200лв. Аз лично си го купих за 100 При покупката гледаи да няма луфтове - най-вече по оста.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Geraka написа:
      Какво и как му се прецека?Взимай на старо и слагай смело, но не давай повече от 150-200лв. Аз лично си го купих за 100 При покупката гледаи да няма луфтове - най-вече по оста.
      просто вече маркучите не надуват и колата има нулев риоаз и почна да хаби масло добре вчера минах през 2 морги ама ми обявиха някакви брутални цени 400 лв днес ако остане време ще мина през италиянеца да вида и там и колко пари ще изка

      Коментар


        #4
        Виж първо тук във форума,има доста коли,които се продават на части.

        Коментар


          #5
          не е заминало турбото а е един маркуч,който е бил сцепен и е дърпала въздох от там !

          Коментар


            #6
            А хабенето на масло къде го забрави?Нещо ни мяташ по асмите май.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              А хабенето на масло къде го забрави?Нещо ни мяташ по асмите май.
              не е хабила и масло просто несам много в час с колите и неразбирах бях смениал на скоро масло и ми се налойи да долеиа масло след това и долях 500 гр и мислех че го е изгорила но като е закарах да е оправя и казах на маистора че съм долял 500 гр тои ме попита а колко съм бил сипал преди това ами аз мислех че лови само 3лит а то било повече и за това си мислех че го гори!сега ясно ли е !

              Коментар


                #8
                momo32 написа:
                Tornado написа:
                А хабенето на масло къде го забрави?Нещо ни мяташ по асмите май.
                не е хабила и масло просто несам много в час с колите и неразбирах бях смениал на скоро масло и ми се налойи да долеиа масло след това и долях 500 гр и мислех че го е изгорила но като е закарах да е оправя и казах на маистора че съм долял 500 гр тои ме попита а колко съм бил сипал преди това ами аз мислех че лови само 3лит а то било повече и за това си мислех че го гори!сега ясно ли е !
                и сега в крайна сметка колега всичко наред ли е?имаш или нямаш проблеми с турбото?

                Коментар


                  #9
                  нямам единствения проблем е бил в един сцепен маркуч след турбото през които е изкарвала налягънето на турбото ! :P

                  Коментар


                    #10
                    momo32 написа:
                    нямам единствения проблем е бил в един сцепен маркуч след турбото през които е изкарвала налягънето на турбото ! :P
                    браво минал си по тънката лайсна отървал си се леко

                    Коментар


                      #11
                      и аз се радвам за това,въпреки,че поне разбрах,че турбото не мие е скъпо за сметка на един приятел с алфа 156-2.4JTD,неговото турбо е 4-5 пати по скъпо и аз си мислех в началото,че и мойто ще струва колкото неговото :D

                      Коментар

                      Working...
                      X