Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно палене сутрин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трудно палене сутрин

    Здравейте колеги.От 3 дена се появи поредния проблем.Сутрин колата пали трудно.Значи като изчакам да подгрее, врътвам ключа и пали веднага, ама ужасно прекъсва, все едно работи на 1 или 2 цилиндъра.Натискам педала за газта и след 5-6 сек. като се изфорсира и всичко се оправя.Във вторник, когато го направи за 1ви път, като я запалих взе да прекъсва, угасна, после като дадох на контакт работите по таблото светнаха много слабо, стрелката на нафтата мърдаше нагоре надолу, а от резервоара се чуваше някакво тракане.По таблото не ми светят никакви индикации за изгорели свещи и т.н. Разлика във вървежа на колата няма. Днес я запалих в 8 без 20, минах 5-6 километра, след това в 12.00 си запали абсолютно нормално. От какво може да го прави това? ТД100 е мотора.Поздрави.
    Тря'а напиша нещо тука, нали

    #2
    И клапан авансатора потече, ...ПРОСТО ПЕРФЕКТНО :@
    Тря'а напиша нещо тука, нали

    Коментар


      #3
      той е бил виновен за трудното първоначално палене на колата

      Коментар


        #4
        Аве писна ми от някви омрели клапани се с цени от 100+ лева ве...
        Тря'а напиша нещо тука, нали

        Коментар


          #5
          Айдеее и тоз проблем решен.Купих клапан 2ра употреба за 60 лева, дано излезе сполучлив.Колата беше лапнала въздух и вече се научих как се обезвъздушава Стария клапан тече точно оттам, откъдето излизат жиците.Някой колега, който е ремонтирал такъв клапан може да сподели с какво лепило е действал, че да пробвам да оправя и аз моя
          Тря'а напиша нещо тука, нали

          Коментар

          Working...
          X