Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся клапан за нафтовата помпа на фиат браво 1.9ТD100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся клапан за нафтовата помпа на фиат браво 1.9ТD100

    Колеги интересува ме някои може ли да ме насочи къде мога да намеря клапан за нафтовата помпа на фиат браво 1.9ТД100 каде ли не търсих и нищо.Благодаря предварително Редактирано заглавие.1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Ако ми кажеш и за кой клапан става дума! Малко поевче информация винаги е от полза.Ще помогна ако знам какво ти трябва!А ти можеш да почерпиш с едно парче на Берковската духова музика!Успех!!!

    Коментар


      #3
      ами колега аз ти писах и лично но нека и тук да го напиша за останалите здр аз карам фиат брава 1.9 тд и ми изби клапана на горивната помпа казва се авансатор или някои му викат соленоиден клапан както ида е е намерих го по магазините тук вав варна клапана струва от 160 до 180 лв зависи от каде го вземеш сменя се лесно но аз моя лично го закрепих поне за сега сас локтайд гел лепило облях го хубаво и се получи за сега да чукна някаде както се казва не пуска а ето и как изглежда моя клапан
      Прикачени файлове
      TheHell

      Коментар


        #4
        Всички с протекли клапан авансатори минават по този път първо лепят с надеждата ,че ще спасят положението и после купуват нов.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар

        Working...
        X