Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги проблем при сглобяване на скоростната котия на типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги проблем при сглобяване на скоростната котия на типо

    Здравейте колеги,разглобих скоростната кутия лесно,но се появи проблем....На кожуха на съединитела се закрепя едно механизам4е което мисля че е за задна скорост.Раскачихго лесно,ама сега как да го завия пробвам е не става.Даите съвет....МНОГО БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО..

    #2
    никои ли не е компетентен по тач тема ????????????????????//

    Коментар


      #3
      С кой двигател и коя скоростна кутия е типото?Мисля,че говориш за механизма за предотвратяване на включването на задна скорост при включване на пета,но за по-сигурно дай модела на скоростите.
      Fiat Punto 1.1 6Speed

      Коментар


        #4
        Типото е 1и7 дизел..... За едно и също говорим,опраихго мисля,ама сега друго се почви слойих един 4оп о6те в кожуха смисал номерът ли колега.....

        Коментар


          #5
          номер на скоростна кутич 2755Р ако това е ..........сглобих го ама се ми остават 5 мм. но немога да разбера кое ги конпенсира 4е не6те да се прибере.Да не би да се е заглавил някои от лагерите или дето са 6танги4ките има 2 4оп4етада не би да иълчъло някое,му4асе от 10 4аса и немога проумея тич от фиат ако сглобчвали една скор кутич за 10 4аса 6те са фалирали до сега кув е 4алума и хабер си нямам.от нчкоч морга 6те отида даси взема цяла....

          Коментар


            #6
            Да не е включила на две предавки едновременно и за това да не може да прибере?А тези чопчета за които казваш,би трябвало да са три и по принцип са големи мизерници.Лепни ги с малко грес в отворите в които влизат.
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар


              #7
              а

              еееебаси и обяснението нищо не разбрах може би не е на български
              Fiat Marea 1.9 Jtd 110 hp
              ----------------------------
              Peugeot boxer ІІ 2.2HDI
              ____________________

              Коментар


                #8
                Re: а

                moetomiki написа:
                еееебаси и обяснението нищо не разбрах може би не е на български
                Абе човека се е шашнал и сигурно за това трудно го разбираме... Колегата със скоростите - дръпни си това http://download.fiat-bg.org/Books/Ti...Manual.pdfЗа бензинови модели е,но скоростите са идентични.Има доста подробно описание как да я събереш кутията.успех!
                Fiat Punto 1.1 6Speed

                Коментар


                  #9
                  благодарч си4ко сум намазал с грес4ица...ама тич 4оп4ета де да знам мазах ги.ама лоста горе ъа скоростите исклиу4ва са едноото синхрониъатор4е отзад а има о6те един ход ама не6те да го испулни...

                  Коментар


                    #10
                    пф аз искам да ч сглобя както е расцепена на две пук то номера на китаиката виж къв бил..Сърде4ни благодарности.Знех в софич в ато сервиз фиат управителч ми е познат,ама от там по тела неможахме се разберем.....отивам да зглобя...и 6те пи6а....о6те веднъж благодаря.....

                    Коментар


                      #11
                      пф аз искам да я зглобя както е расцепена на две пук то номера на китаиката виж къв бил..Сърде4ни благодарности.Знех в софич в ато сервиз фиат управителч ми е познат,ама от там по тела неможахме се разберем.....отивам да зглобя...и 6те пи6а....о6те веднъж благодаря.....

                      Коментар


                        #12
                        Край на мача.....Сглобено и проверено.За първи път се занимавам със скоростни кутий за следващия път имам треининг,но само да не е на моята кола...Утре монтаж още едно предизвикателство,че малко в полеви условия работя.....

                        Коментар


                          #13
                          важното е,че си успял!Удволствието от нещо направено самостоятелно е по-голямо. :D
                          Fiat Punto 1.1 6Speed

                          Коментар

                          Working...
                          X