Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номер за реле регулатор на динамо за Фиат Палио 1999г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Номер за реле регулатор на динамо за Фиат Палио 1999г.

    Здравейте , имам следния проблем купих си нов акумулатор но като ходих да ми подпишат гаранцията и видяха че не ми зарежда добре акомулатора и не ми разписаха.Предполагам че трябва да сменя реле регулатора на динамото ама ми искат номер на Динамото в магазина за да си купя реле ама не се виждат всички цифри някой може ли да ми каже какви номера имат на динамото да видя да си разбера мойто какво е предполагам че не са 100 номерации .Моят номер който виждам е : 34203 . . . АN807 на мястото на точките не виждам какво е .Колата ми е Фиат Палио 1.7 TD 1999г. Благодаря предварително ако някой помогне.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003g.

    #2
    BERU - 0190005078BOSCH - F 00M 145 220HELLA - 5DR 009 728-171
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Пробвай и по номер на ФИАТ, ако алтернаторът е Марели - регулаторът е с номер 9948646, ако е Бош - е с номер 9948486.Друг път като търсиш нещо по номер, започваш с VIN-а на колата.

      Коментар


        #4
        здрасти

        Благодаря момчета надявам се да се справя утре.
        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003g.

        Коментар


          #5
          здрасти

          А да ви попитам някой може ли да ми каже колко пари горе доло варви това реле на Beru примерно , че тука ми казаха една сума от 60 лв. нещо ми се струва високичка какво ще кажете.
          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003g.

          Коментар


            #6
            Наскоро колежка се оплака че в някакъв сервиз и искали 200 лева, и тогава търсих за подобен регулатор, цената му по ЕПЕР беше към 120 лева ако не се лъжа.

            Коментар


              #7
              Re: здрасти

              V3n0m3c написа:
              А да ви попитам някой може ли да ми каже колко пари горе доло варви това реле на Beru примерно , че тука ми казаха една сума от 60 лв. нещо ми се струва високичка какво ще кажете.
              60 пари според мен е добра цена.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар

              Working...
              X