Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моторът спря в движение - после запали.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моторът спря в движение - после запали.

    Днес при - 7-8C преседя след запалване около 2 минути. След това на 1-ва и 2-ра карах около 300-400 метра в уличките и когато я изкарах на голямото шосе и превключих на 3-та, понае се малко и след това се разтресе и изгасна. Докато се чудих над отворения капак каква е причината (отдъхнах си, че не ми се е скъсало нещо) .. след 3-4 минути запали този път с малко зор и пак изгасна. След още толкова време си запали и продължих пътя си. Как мислите, дали е в скоростите проблема ... сгъстено масло. Предните дни не ми е правила така, но аз не съм и прежключвал веднага на по-висока скорост ... Според мен не е от двигателя, защото преди да потегля качих оборотите на 3000 за малко и никакви индикации, че има нещо.
    Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

    #2
    колега кофти гориво най вероятно или зацапани филтри

    Коментар


      #3
      И това го допуснах. След няколко минути вече бях напълнил резервоара от Петрол до СофияЛенд. И сложих добавка Хелиос.
      Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

      Коментар


        #4
        А да не е лапнала въздух. На мен така един път ми загасна, но на 1-ва. После въртях малко по-дълго и запали.
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #5
          леле-е-е дано не е, че излязох скоро от един такъв проблем .. и при това не съвсем читав.
          Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

          Коментар


            #6
            Миналата зима тей ми угасна 1 път колата.И моята е ТД100.Предполагам, че ми беше позамръзнала нафтата, щото като помпих крушата, и се усещаше нещо като киша.
            Тря'а напиша нещо тука, нали

            Коментар

            Working...
            X