Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Събирам група за поръчка на нови разпръсквачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Такива коментари в бизнес раздела или на л.с. моля !@cls618 - не знам да има такъв ДВГ, а това НЕ е номера на РАМ-ата ти !
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #47
      Направих списък с желаещите в първия ми пост. Моля, нека всеки заинтересован да провери дали правилно съм отразил модела и желаното количеството.

      Коментар


        #48
        Airfan написа:
        Направих списък с желаещите в първия ми пост. Моля, нека всеки заинтересован да провери дали правилно съм отразил модела и желаното количеството.
        Проверих и установих че си ме пропуснал. Виж пост #3 от темата. Ready for copy/paste:Skip_01 - 4 бр - DSLA 145 P 763
        Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

        Коментар


          #49
          Така, добавих и Skip_01. До тук имаме 20 + 5. Сега ще питам за цената на 5-те броя за чавето.

          Коментар


            #50
            Понеже четох първият пост и се сетих, че може да направиш банкова гаранция за превода и само след твое разрешение може да се изтеглят парите. Обаче банковата гаранция си остава за банката и не знам дали ще си заслужава, трябва да се провери каква ще е сумата за банкова гаранция, но и това трябва да се договори с другата страна и може да стане една мътна и кървава :D

            Коментар


              #51
              chaveto написа:
              Понеже четох първият пост и се сетих, че може да направиш банкова гаранция за превода и само след твое разрешение ...
              Варианти много ... например отваряш акредитив, който китаеца усвоява при представяне уверение от DHL, че DHL е предал стоката на получателя.Само дето китаеца докато не помирише парите няма да си мръдне пръста ... още повече за непознат клиент и за такава мижава сума ... Ако бяхне от Германия или Великобритания - малко по иначе стоят нещата.Ако и emzo, или друг с 2.4 JTD, се включи - стават 30 бр. ... ама малко се съмнявам да се навият жълтурите ... Дано стане ...
              Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

              Коментар


                #52
                Нямам оплаквания и хич не мисля да инвестирам в nozzles ...... засега.Да изчакаме още и ще пускаме жокера ........ Lancia и Alfa форумите -----Да Оги, много по-лесно ми е.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #53
                  И аз нямам, и не мисля да инвестирам в ноззлес (по-лесно ли е да превключиш езика и да пишеш ноззлес, от разпръсквачи ? ) , ама има един дето ми промива мозъка, и току-виж - едвам ме навил.

                  Коментар


                    #54
                    Абе ти си имаш мънички проблеми с разпръсквачите ама не искаш да си признаеш
                    FIAT Bravo JTD GT '99

                    Коментар


                      #55
                      Интереса към проекта май позатихна. Тази година - нито един пост в темата ... Ако проблема е поради липса на мераклии от този форум, защо Airfan не пусне линк линк към тази тема във форумите на Алфа, Ланча и др. ... ?Или има друга причина?
                      Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                      Коментар


                        #56
                        Skip_01 написа:
                        Интереса към проекта май позатихна. Тази година - нито един пост в темата ... Ако проблема е поради липса на мераклии от този форум, защо Airfan не пусне линк линк към тази тема във форумите на Алфа, Ланча и др. ... ?Или има друга причина?
                        Ами няма мераклии като цяло. За момента има вариант да се намерят от друго място, така че съм на изчакване.

                        Коментар


                          #57
                          Аз отпадам от поръчката, за понеделник си чакам поръчаните разпръсквачи от Ауто+ 5 бр. Х 80.23лв на Бош :D

                          Коментар


                            #58
                            Взе ли ги разпръсквачите? Снимки ще покажеш ли?Като ги сложиш, сподели какъв е резултата.Аз оставам в групата на Airfan ... дано скоро има някакво развитие ...
                            Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                            Коментар


                              #59
                              След смяна на разпръсквачите с нови на Бош ефекта е добър от към обратно гориво. Връщащото гориво е между 5-6мл на минута. Засега не мога да определя какво се е подобрило освен обратното гориво, тези дни като я покарам тогава ще мога да преценя дали има по голям ефект. От страна на звук още не мога да определя как е защото имам един шум който надделява над всичко останало.Това са разпръсквачите http://img177.imageshack.us/slidesho...=dsc00144r.jpg

                              Коментар


                                #60
                                Засега само + от смяната на разпръсквачите. Преди смяната през деня в огледалото не се виждаше да пуши, но на тъмно при по голямо настъпване на газта се виждаше, че пуши когато зад теб кара някой. В София като почна да се влача по светофарите вечер отново се вижда, че пуши. Тази вечер почти при всяко настъпване гледах в огледалото и не видях да изпушва дори и за момент когато я намачкам. Имам чувството, че върви повече, но може и да си го внушавам. Според компютъра засега разхода ми е по нисък, предполагам защото върви повече и натискам по малко газта. От страна на звук на място разлика не намирам. Засега единствено мога да кажа на всеки които може и иска да си смени разпръсквачите, че няма да сбърка.

                                Коментар

                                Working...
                                X