Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Събирам група за поръчка на нови разпръсквачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    верно ти спиш пред компа :D незнам дали някога сте имали работа сьс стока доставка от китаи явно неи това е проблема една насока само да ви дам работете с човек които си има жьлтур или бял които да му сьбира стока в китаи тька рисковете са по-малки или нищожни след като платите мито ддс и ддс на транспорта тогава нещета едва ли ще са толкова розави весели празници колеги
    тунинговам си колите за удоволствие
    някои с турбо други с чип

    Коментар


      #32
      Не , не , компа е вграден в мене :DАма има жълти и жълти стоки Весели празници.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #33
        emzo написа:
        Не , не , компа е вграден в мене :DАма има жълти и жълти стоки Весели празници.
        Комбито имаше предвид, че е твърде вероятно още да се оскъпи, но ще поруча в първия работен ден другата седмица. Интересво ми е ако той е имал вземане-даване с въпросните хора, дали разпръсквачите им са читави?

        Коментар


          #34
          Абе май ще може да ги комбинираме, но искат конкретните модели, които ме интересуват и бройките. Така че напишете си точния модел разпръсквач и нужното ви количество - за тези, които не са с дюза и разпръсквач като моите.

          Коментар


            #35
            Комбито имаше друго предвид, защото наистина най-добре е да имаш жълтур на място или иначе казано сигурен човек ,занимаващ се именно с твойта поръчка, но според мен си заслужава риска!!! Още повече, че ако се получи, ще може да вдъхнем още малко живец в иначе готините ни JTD-та!
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #36
              Това са моите разпръсквачи 0 433 175 288 (DSLA 144 P 1021) за дюза с номер 0 445 110 068. И за да не разводняваме темата предлагам в първият пост @Airfan да сложи всичките мераклии и някаква цена за всеки модел разпръсквач. И всеки сам да си прецени дали да си купува китайски или да даде малко повече и да си вземе на Бош...................

              Коментар


                #37
                chaveto написа:
                Това са моите разпръсквачи 0 433 175 288 (DSLA 144 P 1021) за дюза с номер 0 445 110 068. И за да не разводняваме темата предлагам в първият пост @Airfan да сложи всичките мераклии и някаква цена за всеки модел разпръсквач. И всеки сам да си прецени дали да си купува китайски или да даде малко повече и да си вземе на Бош...................
                Цените мога да ги дам, когато ми дадете номерата. За сега имам цена само за рзпръсквача упоменат в първия ми пост. Останалото ще го направя като взема номер от всеки, бройка и цена.

                Коментар


                  #38
                  chaveto написа:
                  Това са моите разпръсквачи 0 433 175 288 (DSLA 144 P 1021) за дюза с номер 0 445 110 068
                  Забравих да напиша 5бр.

                  Коментар


                    #39
                    Пиши 4бр като твоите за мен. Има ли новини от братския китайски народ?
                    Fiat Bravo 1.9JTD 1999

                    Коментар


                      #40
                      Колеги каде да си проверя за евентуалната цена? Bravo 1.9 JTD 77kw, номер на двигателя - 192b40001938931. 29.06.2000.Друг въпрос - как може номера на мотора да е 192б4..... а не 182б4?? объркан е талона ли ?
                      I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                      Коментар


                        #41
                        Да, объркали са.Виж номера на рамата. На лявото бомбе.Виж и номера на двигателя.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #42
                          Номерът на рамата си е този. Ама на мотора беше някаде заврян. Като се стопли ще го погледна...
                          I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                          Коментар


                            #43
                            Кой този , не си го дал тук.Мисълта ми беше да проверя с кои дюзи си
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #44
                              номер на двигателя - 192b40001938931. Номерът на рамата е: ZFA18200005035492
                              I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                              Коментар


                                #45
                                kombito-tdi написа:
                                за жьлтурите 20 дольра са си цифра и то за едно желязоаз когато имах намерение да купя количество за фв тди наи-скьпите бяха по 5 дольраи това бяха наи-големите които се ползват в 2.5 редовака и е вьзможно постигане на около 160 коня на 1.9 тди тук ги продават 4 бр за 250лв ако се поразтьрсите още малко и ще си намерите предполагам и по-ефтини успех и весели празницип.п една перфектна дюза втора рака е 80лв
                                Имаш предвид - цяла дюза, не само разпръсквач?!При Италианеца няма дюзи, ти къде си намерил такава цена?!?
                                Fiat Marea JTD 105 09.2000г

                                Коментар

                                Working...
                                X