Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Събирам група за поръчка на нови разпръсквачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Събирам група за поръчка на нови разпръсквачи

    Пичове,Намерих една оферта от китайски производител на части за инжектори, който произвежда разпръсквачи за дюза 0445110002, която се монтира на доста модели автомобили. Мога да гарантирам за JTD105, но все пак си проверете - номерът е маркиран върху дюзата - на магнита отгоре и се вижда като свалите пластмасовия капак на двигателя. Разпръсквачите са DSLA 145 P 763. Цената за един разпръсквач е 20 щатски долара + доставка. За да поръчаме от там, трябва да поръчаме минимум 30 бр, т.е. трябват поне 8 мераклии с 4-цилиндрови автомобили, които са склонни да рискуват по едни 150 лв (грубо). Защо рискуват - защото аз от този търговец не съм поръчвал никога, а плащането е с банков превод, което поне аз незнам начин да ни гарантира, че отсреща ще ни изпратят стоките. Изпращането се извършва в рамките на 2-4 седмици след получаване на превода, а доставката е чрез DHL и се плаща допълнително. Ако има други мераклии да рискуват с мен да купят китайски разпръсквачи или да загубят 150 лв, моля да се маркират в тази тема. Ако има въпроси - пак тук.Долу пускам снимки на примерни разпръсквачи, но с DLLA маркировка. За нас ще бъде DSLA.
    Поръчка:1. Airfan - 4 бр - DSLA 145 P 7632. Jimy - 4 бр - DSLA 145 P 7633. marinsto - 4 бр - DSLA 145 P 7634. kassavetov - 4 бр - DSLA 145 P 7635. Skip_01 - 4 бр - DSLA 145 P 763
    Прикачени файлове

    #2
    Предимства:- по мека работа на ДВГ- по-нисък разход- и др.Използват се в инжектори 0 445 110 002, които се използват в следните автомобили (EURO2):FIATLANCIAALFA ROMEOКрайно клиентска цена в България - 120лв./бр.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Добре, бих рискувл пък каквото стане. Само ще искам после малко съпорт за подмяната ... )=;Защо не потърсиш в нета какво пише за тази фирма ... С тия 2 до 4 седмици срок за изпращане най-вероятно са малка търговска фирма дето няма склад ... т.е. не са производител. Освен ако не са менте фирма с напудрен сайт.Но щом изпраща с DHL, значи ще може да прати трекинг номер за проследяване на пратката чрез сайта на DHL, така че това все пак е малко обнадеждаващо ... поне стоката ако се изпрати (каквото и да съдржа пратката де) няма да се затрие ...Ако влезеш в alibaba.com и потърсиш напр. DSLA ... и ще излязат интерсни резултата ... Там поне фирмите са истински, а не сайт с едно китайче дето лови риби ...
      Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

      Коментар


        #4
        Skip_01 написа:
        Добре, бих рискувл пък каквото стане. Само ще искам после малко съпорт за подмяната ... )=;Защо не потърсиш в нета какво пише за тази фирма ... С тия 2 до 4 седмици срок за изпращане най-вероятно са малка търговска фирма дето няма склад ... т.е. не са производител. Освен ако не са менте фирма с напудрен сайт.Но щом изпраща с DHL, значи ще може да прати трекинг номер за проследяване на пратката чрез сайта на DHL, така че това все пак е малко обнадеждаващо ... поне стоката ако се изпрати (каквото и да съдржа пратката де) няма да се затрие ...Ако влезеш в alibaba.com и потърсиш напр. DSLA ... и ще излязат интерсни резултата ... Там поне фирмите са истински, а не сайт с едно китайче дето лови риби ...
        Помощ за смяната мога да окажа, а относно алибаба - ако намериш оферта за тези разпръсквачи, покажи да я видим. Аз оферти за под 100 лв за брой е съм намерил до сега и това е единственото място, от което ми отговориха и дадоха оферта въобще. :P

        Коментар


          #5
          Ако са 150лв аз бих се включил, но моите разпръсквачи са друг номер и са 5 на брой :D

          Коментар


            #6
            Airfan написа:
            Помощ за смяната мога да окажа, а относно алибаба - ако намериш оферта за тези разпръсквачи, покажи да я видим. Аз оферти за под 100 лв за брой е съм намерил до сега и това е единственото място, от което ми отговориха и дадоха оферта въобще. :P
            Вчера пуснах запитване в две фирми. Получих отговор от едната и цената беше 17.10 USD, FOB China ... Амо то още в началото си пишеше, че минимум ордера е 100 бр. Аз пък писах че съм автосервиз ... и питах за цена за 1 комплект мостри ... ама в отговор на този въпрос - тцъ ... Сега ще им драсна едно питане за гаранцията ... Иначе не съм търсил щото засега моите все още са добре, но както писах - готов съм да участвам в начинанието. Като стане време за Т/Т - обади се на ЛС да се разберем как да ти пратя парите.
            Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

            Коментар


              #7
              Ами още 6 души се търсят. :D
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Ами още 6 души се търсят. :D
                Е мен нямали да ме включите, не мисля, че ще има проблем ако 5 броя са различни

                Коментар


                  #9
                  Готово бе chaveto, ама после да не се чудиш, кво да ги правиш.Ти мисля, че си с като моите nozzles, освен да си поръчаме заедно, ама докато не стане топло, нищо не пипам в този студ,
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Не можах да схвана това за чуденето А относно студа не пречи да се поръчат. Кой когато може ще ги сменя :D Аз определено няма да ги бавя ако са ми в ръцете.

                    Коментар


                      #11
                      chaveto написа:
                      emzo написа:
                      Ами още 6 души се търсят. :D
                      Е мен нямали да ме включите, не мисля, че ще има проблем ако 5 броя са различни
                      Не знам дали може да се комбинират различни модели, за да се запълни минималната бройка, но ще питам.А иначе и моите разпръсквачи са си сравнително ОК, но пък при такава ниска цена, защо да не си ги сменя и да се радвам още повече на колата. Поне аз на моята кола не чакам нещо да се строши, за да го сменя.

                      Коментар


                        #12
                        Ще чакам да пишеш дали става или не. За да сме трима

                        Коментар


                          #13
                          Аз също се включвам в групата за разпръсквачи от КНР! Зная от приятели, които са били там по различен повод и те са ми споделяли, че тези са луди...правят всичко, абсолютно всичко и то добре.
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            #14
                            Наистина правят всичко. На мен ми писаха да им пратя какъвто разпръсквач ми трябва и те ще ми го направят
                            FIAT Bravo JTD GT '99

                            Коментар


                              #15
                              Някой може ли да провери за тд100 какви са разпръсквачите и на каква цена са, че може и аз да се включа ,ако става да са различни.
                              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X