Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

странни аномалии с браво жтд 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    странни аномалии с браво жтд 105

    привет на всички и направо към проблема.Днес при пъвоначално палене сутринта колата запали без проблем после към обяд след няколко часа престой давам на контакт и се чува някакво бълбукане от към резервоара и колата не иска да запали и така няколко пъти докато на третия опит започнаха да играят и стрелките и да се чуват някакви цъкания като от релета.Да кажа само че акумолатора ми е доста слаб и може ли от него да прави така?Ами и за това бълбукане от резервоара то от какво може да е?Който може да помогне нека да сподели благодаря предварително и весели празници на всички

    #2
    Re: странни аномалии с браво жтд 105

    6omi написа:
    привет на всички и направо към проблема.Днес при пъвоначално палене сутринта колата запали без проблем после към обяд след няколко часа престой давам на контакт и се чува някакво бълбукане от към резервоара и колата не иска да запали и така няколко пъти докато на третия опит започнаха да играят и стрелките и да се чуват някакви цъкания като от релета.Да кажа само че акумолатора ми е доста слаб и може ли от него да прави така?Ами и за това бълбукане от резервоара то от какво може да е?Който може да помогне нека да сподели благодаря предварително и весели празници на всички
    Нафта има ли ?
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    Коментар


      #3
      ами има около десетина литра

      Коментар


        #4
        привет първо виж акомолатора клемите кабелите зачисти ако трябва смажи с грес и после виж кои релета цъкат дали бушоните са наред да не би някой да се е разметсил отпреде при макферсона и също виж дали има нафта ако има дали ходи ток до помпата а също свещите греят ли налягането в комонреала дали е нормално и акумулаотра виж не може да пада толко бързо оспех

        Коментар


          #5
          Re: странни аномалии с браво жтд 105

          6omi написа:
          привет на всички и направо към проблема.Днес при пъвоначално палене сутринта колата запали без проблем после към обяд след няколко часа престой давам на контакт и се чува някакво бълбукане от към резервоара и колата не иска да запали и така няколко пъти докато на третия опит започнаха да играят и стрелките и да се чуват някакви цъкания като от релета.Да кажа само че акумолатора ми е доста слаб и може ли от него да прави така?Ами и за това бълбукане от резервоара то от какво може да е?Който може да помогне нека да сподели благодаря предварително и весели празници на всички
          1.Просто от въртене е паднал акумулатора!2.Мисля,че нямаш достатъчно нафта,за да бълбука!3.Възможно е и помпата да си заминава!
          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

          Коментар


            #6
            При мен имаше бълбукане, когато изкарваше въздуха от рейла след манипулациите по дюзите. Така че е възможно да лапа въздух от някъде. Цъканията се случват, когато напрежението на акумулатора падне значително по време на въртене на стартера. Буквално всичко се разцъква.

            Коментар


              #7
              Airfan написа:
              При мен имаше бълбукане, когато изкарваше въздуха от рейла след манипулациите по дюзите. Така че е възможно да лапа въздух от някъде. Цъканията се случват, когато напрежението на акумулатора падне значително по време на въртене на стартера. Буквално всичко се разцъква.
              Абсолютно съм съгласен. Бълбука, когато има взъдух във филтъра например, да кажем след като е сменен с нов. Другото също е много вярно.
              FIAT Bravo JTD GT '99

              Коментар


                #8
                благодаря на всички.Цялата работа излезе от акумулатора

                Коментар

                Working...
                X