Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компютърна диагностика на Marea 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    firecock написа:
    Имам въпрос към колегите от Плевен - какво ви е мнението за Италбулком (сервиз, цени, компетентност, качество на ремонти и т.н.)? И алтернативни варианти за сервизи и специалисти на територията на Плевен, които наистина разбират от JTD!!!
    По принцип съм от Червен бряг колега, но от Италбулком съм си купувал ангренажен комплект и Селения и бяха оригинал дет се вика, като цяло има кажи речи всичко за италианки там и съм доволен от частите, за диагностика съм чувал че там правели добре на италиански автомобили, но незнам колко е вярно, относно ремонтите и компетентност като цяло също незнам, само ще ти кажа не си купувай части от Евро 07, по-евтини са, но не се подлъгвай има доста ментаци там
    Fiat Bravo JTD '99

    Коментар


      #32
      Колега,не съм ползвал услугите на Италбулкома,но искам да ти напомня,че вече имаме в града представителство на Фият/Ланча/Алфа.Предполага се,че тези,който работят там би трябвало да са наясно с италянките.Намира се над Трудовото поделение.А за Италбулкома,отдавна са на пазара и би трябвало да са наясно с всичко,но незнам.Сещам се и за Веско Боша,голям специалист бил,така казват тоз и оня,но ти си решаваш.

      Коментар


        #33
        Не знаех, че има представителство на Фиат тук, това е ново за мен! Благодаря за тази информация

        Коментар


          #34
          Колега, аз моята я взех началото на ноември. За сега съм много доволен с едно малко изключение от последните дни, но и за него писах, та мисълта ми беше за парите. На мен ми излезе с регистрация, еко такси, транзитни номера и т.н. около 2900 лв. Взех я от автокъща от София, тук в Русе са поне 1000 лв нагоре и не са ЖТД мотори,а само ТД. Казваш да не се хвърляш на първата. Всичко е на късмет. Аз като отидох в автокъщата, запалих колата, порових тук таме малко и направо казах на човека да пише документите. Не съм я карал и 1 см даже. Хайде успех и скоро да се похвалиш.
          Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
          Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

          Коментар


            #35
            moko написа:
            Не съм я карал и 1 см даже. Хайде успех и скоро да се похвалиш.
            Голяма грешка е да разчиташ на късмета си.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #36
              emzo написа:
              moko написа:
              Не съм я карал и 1 см даже. Хайде успех и скоро да се похвалиш.
              Голяма грешка е да разчиташ на късмета си.
              Колега, при положение че е заклещена отпред и отзад с по 3, 4 коли по на 5 см една от друга, предполагам че ти става ясно за какво иде реч.
              Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
              Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

              Коментар


                #37
                Изкарват я и толкоз.На сляпо не се купува !Не го казвам, за да споря с теб, а точно да предпазя автора на темата от такава грешка, защото може да няма твоя късмет !
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #38
                  В повечето случай си е на късмет. Ланчията като я карах лагери не виеха, не придърпваше, не тропаше........... е след 200км започнаха да вият, тропат тампони................. Една кола която не се кара и е в добро техническо състояние в повечето случай се скапва от седенето и после след някой друг километър започва да се обажда всичко. На лагерите се бяха отбелязали съчмите от седенето и затова се скапаха......................Жена и кола се взимат на късмет :D

                  Коментар


                    #39
                    emzo e прав, но фактора "късмет" винаги присъства при покупка на стара кола! Въпросът е рискът да бъде сведен до минимум. Аз мога да преценя в общи линии един автомобил, но сега съм решил да взема дизел. Никакъв опит нямам с дизели и за това при оглед ще взема някой колега с опит да помага! А най-добре е това да е човек, който кара Мarea JTD! Willow е моя човек, но след празниците!

                    Коментар


                      #40
                      На твое разположение съм.Първо ще покараш моята и после да имаш база за сравнение.Не казвам,че съм специалист,но поне от доста време си я карам и съм свикнал със шумове и всичко.Препоръчвам ти да отидеш да я видиш тази до Рено сервиза,да я запалиш при - 10 гр.Не би трябвало въобще да се замисли.

                      Коментар


                        #41
                        Преди да я запалите, пипнете двигателя
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #42
                          Ok willow, разчитам на теб, но имам предвид и една друга марея, ама не е в Плевен! Ще ги видим и двете. EMZO, за кадем ли.. ?

                          Коментар


                            #43
                            Да пипнем дали е умрял от студ,да не е пален преди това.Най-добре е рано сутрин-отварят към 8,30ч.

                            Коментар


                              #44
                              Тия дни е перфектно за покупка на дизел.....
                              Marea Weekend HLX Jtd 110

                              oO(_)____////____(_)Oo

                              Коментар


                                #45
                                Така е ! Рано сутрин при това, след Нова Година, може да стане топло (преди 3 години ходих по къс ръкав на Св. Влас на първи Януари)
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X