Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резервата свети постоянно!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Резервата свети постоянно!

    Здравейте!Заек съм тука защото отскоро си имам Мареа 100ТД...Та откакто съм я взел стрелката на бензиномера ми постоянно играе и без значение къде застава, лампата на резервата ми свети. Като спра на някой светофар по-рязко и остана за по-дълго време ...каква изненада за София...стрелката се вдига и резервата угасва, обаче когато подам газ за поемане, стрелката пада и резервата светва. Казаха ми , че може да е някакъв въздух в резервоара или нещо такова, обаче понеже не съм сигурен...питам вас!Благодаря!
    Само да не ми се включи турбината!))

    #2
    E въздух в резервоара е нормално да има! :DНивомера ти е отишъл!! Търси си втора ръка, че новите са скъпи!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      При мен се получи същото само, че на рено. След поредната смяна на бензиновата помпа поплавъка се откачи и в бързината нещо не го закачих като хората и сега стрелката постоянно се движи, но ме мързи да го разглобявам отново и така си карам. Предполагам и при теб проблема може да е такъв.

      Коментар


        #4
        chaveto написа:
        При мен се получи същото само, че на рено. След поредната смяна на бензиновата помпа поплавъка се откачи и в бързината нещо не го закачих като хората и сега стрелката постоянно се движи, но ме мързи да го разглобявам отново и така си карам. Предполагам и при теб проблема може да е такъв.
        Не е точно така, защото нивомера е цял модул! Ако се разглоби има голяма вероятност да бъде счупен. При тд може и да е малко по-различно, но по принцип се намира под капачето в багажника! Влиза 2 пинова букса в него!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Напълни резервоара и тогава да видим резултата.Знам ,че сега по празниците не удачно да се пълни ама засега това ми идва на акъла.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Между другото при мен се оправи след няколко пълнения до горе. Пробвай, пък дано стане.
            Bravo SX 1.9TD 75

            Коментар


              #7
              При мен /само че без играенето на стрелката/ се оказа излязло кабелче от буксичката си на сондата в резервоара/след като го чистих/.Не го бях пъхнал добре.
              BRAVA TD100 ELX `98

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                Напълни резервоара и тогава да видим резултата.Знам ,че сега по празниците не удачно да се пълни ама засега това ми идва на акъла.
                Имам един тъп въпрос, малко извън темата - защо не е удачно да се пълни по празниците резервоара Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                Fiat Bravo JTD '99

                Коментар


                  #9
                  jenti написа:
                  Tornado написа:
                  Напълни резервоара и тогава да видим резултата.Знам ,че сега по празниците не удачно да се пълни ама засега това ми идва на акъла.
                  Имам един тъп въпрос, малко извън темата - защо не е удачно да се пълни по празниците резервоара Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                  Защото все пак ти изтънява джоба.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Ето няколко резултата от търсачката. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ED%EE%EC%E5%F0
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар

                    Working...
                    X