Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа 2.4ТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа 2.4ТД

    Здравейте колеги.От доста време имам проблем с колата (мареа 2.4тд),но чак сега се "престраших" да попитам.та проблема ми е следния...Лампата на таблото за дюзите,когато несвети колата си върви нормално и няма никакви проблеми,но като светне и става страшно,върви доста повече от 125коня мареа и почва да пуши като влак. Разхода когато светне лампата няма да го коментирам защото и тои е като на влак :D :D . А има вариант и да набира по-слабо и от атмосверен дизел (изобщо несе усеща турбото да надува).В сервиза на Бош в Пловдив неможаха да я прочетът,но ми казаха,че това било от помпата (някакъв елетронен клапан,който казвал колко нафта да пуска).Ако някой има идея,няка сподели.Мерси предварително.

    #2
    Провери си маркучите на въздуховода.Имах същият проблем лятото на моята Мареа(ТД 125).При мен беше скъсан маркуча непосредствено след дебитомера.Цената му е около 50 лв.На моменти колата работи добре,на моменти се спъва и дими като влак,както казваш ти.Гледай добре,защото на пръв поглед всичко изглежда добре.Успех!
    AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
    HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
    Kawasaki ER-6n'2012

    Коментар

    Working...
    X