Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с запалването Пунто 1.9D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с запалването Пунто 1.9D

    Здравейте.Имам Пунто 2000 година 1.9D и сутрин като запаля първият път ми светка една лампичка на таблото с формата на двигател-червена, колата трака доста гадно и пуши и като натискам педала на газта не реагира.При рестарт веднага се оправя проблема и всичко е точно.Много странен проблем и направо незнам какво да правя. В един сервиз ми казаха, че е датчик на ротора. Някой може ли да ми каже къде се намира този датчик и скъпо ли излиза смяната му?

    #2
    Коой датчик, кооой ??? :DВоди убавицата някъде на читава диагностика, че е сестра на мойта и ще се скараме ако не я глезиш
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #3
      Колега тоя датчик струва около 600лв и смяна около 250 сам си прави изводи Закарай я вЯмбол.За другите майстори вземи една тръба може винкел или подходящ инструмент исе върни при тях . Веми един приятел стеб който да застане на вратата да неим давада излизат -ти требе да се сешташ какво требе да правиш.Иам една тема за проблем на помпа лукас прочети ако имаш време .УСПЕХ .

      Коментар


        #4
        Възможно ли е този проблем да се дължи на датчик запалване? Защото проблема е само при запалването, по време на движение до сега не е имало проблеми.

        Коментар


          #5
          kikianev написа:
          Колега тоя датчик струва около 600лв и смяна около 250 сам си прави изводи Закарай я вЯмбол.За другите майстори вземи една тръба може винкел или подходящ инструмент исе върни при тях . Веми един приятел стеб който да застане на вратата да неим давада излизат -ти требе да се сешташ какво требе да правиш.Иам една тема за проблем на помпа лукас прочети ако имаш време .УСПЕХ .
          Абе колега, какъв е тояд датчик за 600лв... Това си е цена за цяла помпа.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            КОЛЕГА , има един човек казва се Алекзандър Бел и е измислил едно устройство което се казва телефон звъниш и проверяваш кое колко струва да не увисваш така във въздуха , или вие ги правите някаде за по 600лв .ДАТЧИК ЗА ПОЛОЖЕНИЕТО НА РОТОРА -560ЛВ ЦЯЛАТА ГНП ЛУКАС ЕПИК 3730ЛВ ЦЕНИ В АУТО ИТАЛИЯ .

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Ако има някой с подобен проблем нека сподели как го е разрешил.

                Коментар

                Working...
                X