Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Присветваща лампа на дюза!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добре де , колега, аз също съм специалист, работя в сервиз, направих ти диагностика, и ти казвам че ти е спукан блока, и ти е крива главата, но не мога да ти покажа, защото е на много кофти място. Ремонтирай го при мен, ще ти струва около 1800 лева за части, и за труд ще ти взема 500 лева, с 20 % отстъпка за форума - 400 , общо - 2200 лева. Гарантирам ти качествен ремонт на това което ще правя. Я по-сериозно, те в тоя сервиз могат така да си бръщолевят, и да ремонтират колите на нищо-не-разбиращи млади дами, но се съмнявам че ти си такава? Значи аз ако съм сервиз, ще ме е срам да ти кажа че имаш проблем, който не мога да ти покажа! Гледам че си от София, посети някоя среща на форума, все ще има някой, който ще погледне, и ще каже горе-долу толкова точно, колкото и тези от мулти-дизел.

    Коментар


      #17
      Е да и и на мен това ми стана малко непонятно, как той в "собствения " си сервиз няма как да ми покаже проблема на колата. Нищо де всяко зло за добро викат хората, ето сега един повод за да дойда на среща на форума и да се запозная с нови хора ;P
      FIAT BRAVO 1.9JTD 2001

      Коментар


        #18
        Ре: Присветваща лампа на дюза!!!

        Plamenoa написа:
        Колеги ще бъда благодарен ако някой ми даде отговор на моя проблем! От време на време ми светва лампата за дюзите и незнам на какво се дължи, въпроса е че когато светне колата не губи мощност и си работи нормално!?!?!? Но може би сами разбирате, че е доста дразнещо да свети и загасва когато си иска и 100% не е без причина. Просто ако някой знае или предполага от какво е нека да пише.
        Здрасти аз го имам същиq проблем .Ходих на тестер(диагностика).Проблема е в ТПС-а ДАТЧК ЗА ПОЛОЖЕНИЕТО НА ПЕДАЛА НА ГАСТА . Намирасе на горивната помпа кадето се закача жилото на гаста

        Коментар


          #19
          Тоя тестер, какъв е ?Защото при дизела не TPS, а APP /а пе пе/.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар

          Working...
          X