Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с оборотите на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: проблем с оборотите на пунто

    Днеска приказвах с един човек дето има сервиз и ми каза че сигурно термо датчика не работел и каза по добре тъй да си карам като запаля да и подавам малко газ докато загрей щото иначе ако я занеса да ми го сменят много пари ще искат.

    Коментар


      #17
      Ами съжалявам за сега не мога да го снимам защото колата не е при мен.Въпреки това до около 2 седмици мога да го снимам.По бърззо не мога .какъв е тоя темо датчик?къде се намира?поздрави
      Fiat Punto 1.7TD
      Toyota Avensis 2.0D4D

      Коментар


        #18
        Живко написа:
        Ами съжалявам за сега не мога да го снимам защото колата не е при мен.Въпреки това до около 2 седмици мога да го снимам.По бърззо не мога .какъв е тоя темо датчик?къде се намира?поздрави
        До колкото му разбрах тоз датчик се намира в помпата и когато е студена колата нещо правел (не си спомням какво) за да държи по високи обороти и като загей колата спирал и за туй си работела както трябва. Аз мисля да си занеса другата помпа да види има ли го ако трябва ми сложат него или другата помпа.

        Коментар


          #19
          хм
          Fiat Punto 1.7TD
          Toyota Avensis 2.0D4D

          Коментар


            #20
            снимки

            Ето снимки малко закъснях но все пак пращам.Направиха го в сервиза на Фиат-Стара Загора кв.К. ГанчевоП.С Няма да коментирам сервиза но въпреки това върши работа и то чудесна.(жилото е от Лада)Поздрави!!!
            Прикачени файлове
            Fiat Punto 1.7TD
            Toyota Avensis 2.0D4D

            Коментар


              #21
              Re: снимки

              много ти благодаря трябва и аз такова да си сложа

              Коментар


                #22
                Живко, може ли да снимаш малко от по далече понеже немога да се ориентирам каде точно на помпата са ти закачили жилото?Може ли и някои колега да направи снимка ако има обогатител обаче фабричен. Последен въпрос към разбиращите колеги, наистина ли има такъв термо датчик?
                FIAT PUNTO 1,7TD ELX

                Коментар

                Working...
                X