Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете пунто 1.7тд 1995г. електрическият клапан на ГНП

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете пунто 1.7тд 1995г. електрическият клапан на ГНП

    Имам Фиат Пунто 1.7тд 1995г. искам да му сменя електрическият клапан на нафтовата помпа някои колега ако има снимки ако може да помогне с някои сайт или просто да опише каде се намира колко струва нов и втора употреба и какви семптоми има преди да се развали.Редактирано заглавие и пост.Използвай главни букви и бъди по изчерпателен в заглавието на темата.Темата е преместена в правилния раздел за нея."Модераторски екип на fiat-bg.org"

    #2
    http://axm-auto.com/index2.php?brand...subcat=371Не съм сигурен дали става дума за този клапан.Какъв е проблема с автомобила не иска да гасне след завъртане на ключа нали?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      ми има някакъв си имобилаизер на помпата искам да го исхварлям и да си сложа клапан като останалите коли,прекасва когато си иска и колата гасне .този имобилаизер е на фирмаМЕД И нешто си е скапал

      Коментар


        #4
        Ако проблема е в имобилайзера то той се премахва и не е задължително да се сменя клапана просто се свързва директно.Ако клапана създава проблемо то тога се сменя с най-обикновен такъв около 25лв. нов. Успех!!!

        Коментар


          #5
          КАК ДА ГО СВАРЖА ДЕРЕКНО .ДАИ МАЛКО ПОВЕЧЕ ИНФО.ПОМОГНИ АКО МОЖЕШ ОТ 1 ГОДИНА МИ ПРАВИ ПРОБЛЕМИ ЖЕНАТА НЕМОЖЕ ДА Я КАРАПисането с главни букви не е според правилата на форума."Модераторски екип на fiat-bg.org"

          Коментар


            #6
            kiki4 написа:
            КАК ДА ГО СВАРЖА ДЕРЕКНО .ДАИ МАЛКО ПОВЕЧЕ ИНФО.ПОМОГНИ АКО МОЖЕШ ОТ 1 ГОДИНА МИ ПРАВИ ПРОБЛЕМИ ЖЕНАТА НЕМОЖЕ ДА Я КАРАПисането с главни букви не е според правилата на форума."Модераторски екип на fiat-bg.org"
            Не предполагам че звуча не ясно.От поста ти ми става ясно че незнаеш какво и как да направиш.Как очакваш да ти помогна.Ти дори няма да успееш да се разделиш с имобилайзера защото липсват главите на болтовете който е възможно да се развият(но с малко фантазия става).Потърси помощ от хора около теб или ми докарай колата.Какво да ти кажа и аз не знам.Трябва да се изкорми имобилайзера и на клапана да се пусне + кото захранва имобилайзера(там са два +).Единия е постоянен а другия е за разпознаване на ключа.Този постоянния се сързва на клапана и готово. Успех!!! Клапана е под имобилайзера!

            Коментар

            Working...
            X