Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

става ли турбото на марея 2.5тд 125 на браво 1.9тд 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    става ли турбото на марея 2.5тд 125 на браво 1.9тд 100

    може ли да се сложи турбо от марея 2.5тд 125 коня на браво 1.9тд 100

    #2
    Re: става ли турбото на марея 2.5тд 125 на браво 1.9тд 100

    6omi написа:
    може ли да се сложи турбо от марея 2.5тд 125 коня на браво 1.9тд 100
    Може, ама само ако имаш много голямо желание
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Re: става ли турбото на марея 2.5тд 125 на браво 1.9тд 100

      BO написа:
      6omi написа:
      може ли да се сложи турбо от марея 2.5тд 125 коня на браво 1.9тд 100
      Може, ама само ако имаш много голямо желание
      Много точен отговор... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        имам желание и то голямо,искам да знам какво по точно ще трябва да се направи ако се монтира такова турбо,ще трябва ли да се променя нещо по гнп или ще стане без да се пипа самата помпа моля който знае да сподели,мерси предварително

        Коментар


          #5
          мисля че няма Мареа 2.5td има 2.4 но JTD
          Bravo 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Има си и 2.4 ТД125.По помпата не се променя нищо,тя е електронна.Друг е въпроса какво надуване ще прави тази турбина и с какъв МАП е твоята кола.Не си мислете че както вземете турбо от по-голям мотор ,ще направите чудеса.Не съм правил сравнения но няма да се учудя ако се окаже че двете турбини са еднакви.Това че единия мотор е с един цилиндър повече не значе че няма да може да го храни.Мислил ли си за препрограмиране на ЕКУ-то?Струвамисе че трябва да се замислиш. Успех!!! п.с.По принцип в ГНП-то може да се монтира помпен елемент с по-голям диаметър,на който обаче ще му подхождат и други разпръсквачи,всичко това в комбинация с добре подбрано турбо и добър чип може да те прати в клуба на пилотите на ниско летящи изтребители.Е,трябват много пари,но си заслужава. Поздрави!

            Коментар


              #7
              различни са турбините на мареята е ihi rhb52 все пак мерси за отговора без аварийно шофиране на всички

              Коментар

              Working...
              X