Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампата за подгревателните свещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    здравеите колеги,и на мен ми пресветва лапмата за подгряващите свещи след като запаля колата.та мисалта ми е 4е 6е ходя на сервиз.там ще сменят свещите,но задалжително ли трябва да се изтрива тази грешка.или лапта ще продалжи да свети.и трябва да ми изтрият и грешката.благодаря
    kara fiat marea wikend

    Коментар


      #32
      trak20 написа:
      здравеите колеги,и на мен ми пресветва лапмата за подгряващите свещи след като запаля колата.та мисалта ми е 4е 6е ходя на сервиз.там ще сменят свещите,но задалжително ли трябва да се изтрива тази грешка.или лапта ще продалжи да свети.и трябва да ми изтрият и грешката.благодаря
      След като смениш изгорелите свещи,лампата повече няма да свети!И няма нужда от триене на грешки!
      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

      Коментар


        #33
        jsivkov, ами откъде софтуера? Аз съм с Мареа тд100, 97ма.... ще ми се и аз да мога да го правя.... ? Някаква идея?
        Fiat Marea 1997, 1.9 TD 100 Hp, Combi

        Коментар


          #34
          И на мен миналата седмица взе да ми мига лампата за свещите .Нямам пари сега да ги сменям,щот се съкратиха и от работа .щЕ му стане ли нещо на трофея,ако си я карам така? За паленето пали по-добре даже и от преди,когато не светеше тази лампа .Все пак я държа в гараж от тея ламаринените,но все пак не е съвсем на улицата и на вятъра.И последно колко струват тея най-евтините Искра дето в Косер ги има? А в евро07 дали няма да има по-ефтинки?
          EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

          Коментар


            #35
            itan75 написа:
            И последно колко струват тея най-евтините Искра дето в Косер ги има? А в евро07 дали няма да има по-ефтинки?
            8-9 лева
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #36
              От Евро 07 и шайби няма да взема,не да купя да взема Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар


                #37
                А при мен си4ките све6ти работят и като запала пак продалжава да свети освен релето да прави проблем.
                jiksy

                Коментар

                Working...
                X