Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спукана глава за мареа тд100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спукана глава за мареа тд100

    колеги понеже на моята мареа се оказа че главата е спукана на две места!някои може ли да ми каже от къде да намрея глава втора ръка и дали стават главите на темпра типо и браво същите мотори за мареа!понеже един джамбазин ме омаива че от темпра и типо главата ставала на мареа

    #2
    Re: Спукана глава за мареа тд100

    yaho0 написа:
    колеги понеже на моята мареа се оказа че главата е спукана на две места!някои може ли да ми каже от къде да намрея глава втора ръка и дали стават главите на темпра типо и браво същите мотори за мареа!понеже един джамбазин ме омаива че от темпра и типо главата ставала на мареа
    От Браво/а става,но от Темпра и Типо-не.

    Коментар


      #3
      Re: Спукана глава за мареа тд100

      yaho0 написа:
      !понеже един джамбазин ме омаива че от темпра и типо главата ставала на мареа
      Закарай му колата на джамбазина да ти тури глава от Темпра или Типо.

      Коментар


        #4
        Re: Спукана глава за мареа тд100

        Stefan Hadjov написа:
        yaho0 написа:
        !понеже един джамбазин ме омаива че от темпра и типо главата ставала на мареа
        Закарай му колата на джамбазина да ти тури глава от Темпра или Типо.
        Внимавай какво ще сложиш и как ще пасне. дай да пипа добър дизел майстор това мога да те посъветвам и първо ходи си направи консултация с такъв, дали не е по-добре да се поправи старата или наистина си за нова, но пак ти казвам - добър дизел майстор а не некъв джамбаз
        FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

        Коментар

        Working...
        X