Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разпръсквачи lucas

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разпръсквачи lucas

    Здравейте, вчера закарах колата си (Fiat Bravo 1.9 Diesel) при майстор на дизел двигатели за диагностика, след 2 часа ми се обажда и ми казва, че разпърсквачите ми са заминали и трябва да се сменят, питах го колко струва бройката и той каза 55 лв. Та имам два въпроса: 1. Защо разпръсквачите Lucas са по-скъпи от оригиналните италиански разпръсквачи (тук се продават по 18 лв, а Бош са по 38 лв.) или просто майстора си слага надценка?2. До колкото знам Lucas е английска марка, та какво правят английски части в италианска кола? (Не съм пръв собственик на колата и не казвам, че не са били сменяни, може да са били сменяни и в последствие да са били сложени разпръсквачи Lucas)

    #2
    на ТД100, помпата е Лукас, дебитомерът е Бош, не търси логика...но 55лв ми се струва множко...нека колегите, които са сменяли да кажат, на проверката моите се оказаха в такт
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Re: Разпръсквачи lucas

      luladjiev написа:
      Здравейте, вчера закарах колата си (Fiat Bravo 1.9 Diesel) при майстор на дизел двигатели за диагностика, след 2 часа ми се обажда и ми казва, че разпърсквачите ми са заминали и трябва да се сменят, питах го колко струва бройката и той каза 55 лв. Та имам два въпроса: 1. Защо разпръсквачите Lucas са по-скъпи от оригиналните италиански разпръсквачи (тук се продават по 18 лв, а Бош са по 38 лв.) или просто майстора си слага надценка?2. До колкото знам Lucas е английска марка, та какво правят английски части в италианска кола? (Не съм пръв собственик на колата и не казвам, че не са били сменяни, може да са били сменяни и в последствие да са били сложени разпръсквачи Lucas)
      Къде тук си намерил разпръсквачи по 18 лв. и какви са?Аз лично ще си купя 8 броя ако са на такава цена.Какви мислиш ,,че са разпръсквачите за вграждане при този двигател?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Имам познат в града, който продава авточасти и каза че има и по 18 лв, също така друг познат в Стара Загора потвърди че има такива, но повече информация не мога да ти дам за тези разпръсквачи, просто когато им казах тази цена, която майстора ми каза се очудиха доста.

        Коментар


          #5
          моите разпръсквачи бяха също към 17-18 лв не помня точно, ама са бразилски и са за помпа Бош. А кво значение има че има английски части в италианска кола. Аз съм виждал и италиански части в немска кола / VW /
          Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
          ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

          Коментар

          Working...
          X