Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Айде пак демпферната шайба :-(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Обади се и в Александър Ауто и виж за какви цени става въпрос.Мога да пазарувам части от там с -20%
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #32
      Аз карах с чукаща 5-6 месеца и така и не се счупи напълно, макар че вътре всичко беше на пихтия.Предната пък се счупи без да е чукала и почна да помята ремъка.Така че карай пък то ще си проличи.
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #33
        Geraka написа:
        Аз карах с чукаща 5-6 месеца и така и не се счупи напълно, макар че вътре всичко беше на пихтия.Предната пък се счупи без да е чукала и почна да помята ремъка.Така че карай пък то ще си проличи.
        Благодаря и на двамата колеги за бързите отговори .Добре обаче все пак сега и да искам не мога да я сменя,а ма така и не съм сигурен дали чука от нея от някоя ролка или компресора на климатика .Генератора и той може ли да му се има доверие? И понеже ме изненада,защото досега колата много рядко съм я карал понеже имах служебна и Фиат-а си стоеше в гаража.Днес след близо 2-3 месеца паля и баси чукането на празен ход,а вече и от утре,ще ми трябва да ходя на работа,ма да не се изсипе нещо на пътя рано сутринта в 04.00ч и да ме остави на пътя ?
        EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

        Коментар


          #34
          itan75 написа:
          Geraka написа:
          Аз карах с чукаща 5-6 месеца и така и не се счупи напълно, макар че вътре всичко беше на пихтия.Предната пък се счупи без да е чукала и почна да помята ремъка.Така че карай пък то ще си проличи.
          Благодаря и на двамата колеги за бързите отговори .Добре обаче все пак сега и да искам не мога да я сменя,а ма така и не съм сигурен дали чука от нея от някоя ролка или компресора на климатика .Генератора и той може ли да му се има доверие? И понеже ме изненада,защото досега колата много рядко съм я карал понеже имах служебна и Фиат-а си стоеше в гаража.Днес след близо 2-3 месеца паля и баси чукането на празен ход,а вече и от утре,ще ми трябва да ходя на работа,ма да не се изсипе нещо на пътя рано сутринта в 04.00ч и да ме остави на пътя ?
          При мен се оказа от лагера на компресора. Колата причукваше и присвирваше. Не беше от Демпферната шайба въпреки, че от там започнахме.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар

          Working...
          X