Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неще да загасва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неще да загасва

    Тъй като сам нов и незнам даже и каде да публикувам тази тема....Имам фиат брава тд100 и отскоро имам проблем...понякога когато я загасям ...врътвам ключа и още се чува двигателя и след 2,3 секунди угасва...странно нали

    #2
    Никак не е странно за мен,симптомите са за проблем на клапана (пуск-стоп),и тъй като този клапан на този модел е защитен,зада се смени се налага да се демонтира ГНП.От там на татък по твое желание и мое настояване бих те лишил и от имобилайзера.Представяшли си какъв номер може да ти направи колата заради този клапан?Сега гасне трудно утре може да не запали, а в други ден на пътя да те остави.Не те плаша!Всеки има глава на раменете,и след като си получил отговора на въпроса си си вземи и своето решение.

    Коментар


      #3
      охх лоша работа... ми да я закарам пак то ще се чуе даже по добре на един комютър да се види как е..

      Коментар


        #4
        Ако искаш давай си парите за компютри тя си е твоя работа само се съмнявам дали ще ти го изпише някой компютар.

        Коментар


          #5
          ми ще се води на сервиз ся то си има и др неща за смяна и туи да се оправи пак ще я видимПоследно предупреждение: Поправи си правописа и спазвай приличния тон на форума.модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар

          Working...
          X