Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампичката обозначена с акумолатор свети и огасва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лампичката обозначена с акумолатор свети и огасва

    Та отново проблем с фиатката.Паля след обяд за пръв път за днес и лампичката с акумулаторчето свети.Предполагам значи че динамото не зарежда вадя си уреда за мерене (колата е запалена лампичката свети) и ми отчита 14 и нещо което до колкото знам значи че зарежда нормално, или пак съм измерил акумолатора по тоя начин Но си викам е’ал съм я ще я карам така.Карах 10-тина мин и сама си огасна.Спрях да напазарувам качвам се пали си от раз и не свети лампичката.Дали е от студа дали е имало проблем... някои ако е минал по тоя път да сподели.Надявам се да няма вече че тая фиатка стана соленичка сега разбирам защо са толква евтини те ...
    Bravo TD_100 GT

    #2
    Колега, не обиждай колите ни.

    Коментар


      #3
      thank you thank you много ми помогнахте
      Bravo TD_100 GT

      Коментар


        #4
        Моята лампа на акомолатора пък светва по някои път след гасене на двигателя,свети няколко минути и си гасне сама.Не ми пада акомолатора,алтернатора зарежда добре ама с толкова електроника и жици кои знае кякво може да е!!!От друга страна пък ако не включа всички консуматори на ток (нагревател на задното стъкло,халогени за мъгла ,вентилатор....) по време на движение фаровете и всички светлини по таблото мигат като в дискотека
        FIAT BRAVO 1,9TD 100

        Коментар


          #5
          АкУмУлатор е думата. И да - като им е студено - се правят на интересни, особено ако са стари и ... отдвана не са преглеждани.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар

          Working...
          X