Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava_75td Въпрос?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava_75td Въпрос?!?

    Здравейте!Преди да си купя Фиата,си мислех че скоростите ще са къси,но това обаче не е така.До тук добре,обаче отгоре на всичко нямам оборотомер и от "ровене из нета" видях,че някои хора също са забелязали че скоростите са по-дълги,което ще рече че 4-та поема от 45км нагоре и то трудно.Обаче Съм чел че ако не се кара в обороти,което аз няма как да знам дали е или не,се криви коляновия вал и по-точно това става с каране под 1500 оборота.Моля ако някой с този модел кола с оборотомер,да ми каже на каква скорост колко оборота развива....P.S. Също ще е полезно да кажете коя предавка до колко километра горна и долна граница може да се кара,без да се мъчи двигателя.Мерси предварително!

    #2


    аз съм с браво същия двигател ! колата хич не я щадя да ти кажа , максималните които съм вдигал са на 1-402-603-904-1205 - колкото може съмнява ме да криви колянов вал и квото и да е но е неприятно да караш на 4-та с 40 или на 5-та с 50

    Коментар


      #3
      Re:

      komshiqta написа:
      аз съм с браво същия двигател ! колата хич не я щадя да ти кажа , максималните които съм вдигал са на 1-402-603-904-1205 - колкото може съмнява ме да криви колянов вал и квото и да е но е неприятно да караш на 4-та с 40 или на 5-та с 50
      Много куцо било това "Браво" ТД 75 к.с. . Че аз на задна да карам и пак ще съм по-бърз от теб :D
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        Re:

        VooDoo написа:
        Много куцо било това "Браво" ТД 75 к.с. . Че аз на задна да карам и пак ще съм по-бърз от теб :D

        Коментар

        Working...
        X