Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.9 JTD

    На таблото от време на време светва една лампичка "нарисувана е дюза" и незнам какво означава. Можете ли да ми кажете за какво става въпрос? Работата на двигателя не се променя като светне и на нулева скорост без да подавам газ си поддържа нормални обороти.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
    -------------------------------------
    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

    #2
    Много неща може да означава, единствения вариант е диагностика, иначе само си гадаем.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Много неща може да са колега.

      Коментар


        #4
        със сигурност е с дюзите .. но най - добрия вариант е диагностиката.
        каквото е били,то е и сега,и каквото пак ще бъде вече е било...

        Коментар


          #5
          Е нее де Лампичката само има вид на дюза, но означава че се е записала грешка просто. Няма общо с дюзите в общия случай.
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #6
            колега infirm виж какъв беше моя проблем http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=36588Ще се редвам ако съм помогналПиши после какъв е бил проблема
            Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
            Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

            Коментар


              #7
              Залагам на термостат. Но при всички случаи си за диагностика първо!
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                Не съм я карал на диагностика (просто нямам време) въпреки че колегата rosenmvr ми предложи да я закачим на компютър да видим каква грешка е отчела. Но от няколко дни насам сипвам нафта само на лукойл и лампата не е светнала нито един път. Преди зареждах на някаква малка бензиностанция... . Явно нафтата е била кофти.
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                -------------------------------------
                1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                Коментар


                  #9
                  От много работи може да ти е светвала. Не се примирявай така, ами я закачи на стенд да видите грешката каква е. На мен така ми започна с присветване, угасване и после светна и не искаше да угасне. До диагностиката.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    На мен ми светна миналата година и свтеше така около два,три дена и после сама огасна и от тогава не е светвала ходих на диагностика но нищо не откриха и така си карам и нямам ядове
                    преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                    Коментар

                    Working...
                    X