Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няма мощност TD 100!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няма мощност TD 100!!!

    Колеги незнам при вас как е ама аз направо Бактъм от тоя Фиат.Сега няма тяга ако остане няколко часа да изтине не пали без газ.Ако я оставя за 1 ден въобще не пали освен на бутане.Някакви идеи от какво може да е това???
    Bravo TD_100 GT

    #2
    Смуче въздух от:- не добре затегнат горивен филтър (погледни и болчето отгоре за обезвъздушаване)- маркучетата за обратна нафта- леглото на дюзата, ако не е затегната добре - авансатора, който може да е капе от кабелчето- гумената круша за помпане

    Коментар


      #3
      ама дали това ще оправи всички бакии пак и мисля че всичко е затегнато няма никъде да се вижда нафта да е капало направо незна побърка ме тая кола сега съм я оставил на баир че утре няма палене
      Bravo TD_100 GT

      Коментар


        #4
        Сменял ли си горивен филтър скоро? И моето браво имаше същия проблем, оказа се горивния филтър, просто не пасваше на модела и смуче въздух от там. Смених го и всичко си дойде на мястото.
        Bravo TD100

        Коментар


          #5
          Не филтъра съм го сменял като сменях маслото на 8000км са вече не е имало проблеми досега нафтата си ходи там до онова място откъдето се обезвъздушава.Въздушния филтър го чистих....
          Bravo TD_100 GT

          Коментар


            #6
            А възможно ли е да ти е стар акумулатора и да се разрежда при по продължителен престой?
            Bravo TD100

            Коментар


              #7
              Не не акумулатора няма грешка нов е
              Bravo TD_100 GT

              Коментар


                #8
                Колега не се засягай,наистина нищо лично,ама аз чакам на някой да му писне наистина и да се сдобия с подарък за нова година.Тези машинки страшно ги харесвам . А иначе ако искаш ще я оправим. Поздрави от Ямбол!

                Коментар


                  #9
                  Абе те са хубави спор няма ама като прави мизерий постоянно и като се изнерви човек така говори иначе съм си доволен.Няма друга толкова яка кола за тия пари и тая година на производство.
                  Bravo TD_100 GT

                  Коментар


                    #10
                    Re: Няма мощност TD 100!!!

                    Maver написа:
                    Колеги незнам при вас как е ама аз направо Бактъм от тоя Фиат.Сега няма тяга ако остане няколко часа да изтине не пали без газ.Ако я оставя за 1 ден въобще не пали освен на бутане.Някакви идеи от какво може да е това???
                    Колега Maver, от три години го карам тоя FIAT с тоя мотор - 1.9/TD100! Какво му е на мотора, сменям масла и слагам нафта, никакви забележки. Друг е въпроса в какво състояние си го взел? Карай го на майстори, които знаят какво правят.Успех!
                    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X