Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пробка на блока 1.9 тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пробка на блока 1.9 тд

    Искам да попитам има ли пробка за източване на водата от блока на Фиат браво 1.9 тд 75кс??? че сега източих водата и за проба напълних пак вода да видя колко ще събере и само 4л събра а системата е 6.5-така я дават в аутодата
    LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

    #2
    Re: Пробка на блока 1.9 тд

    maxuel82 написа:
    Искам да попитам има ли пробка за източване на водата от блока на Фиат браво 1.9 тд 75кс??? че сега източих водата и за проба напълних пак вода да видя колко ще събере и само 4л събра а системата е 6.5-така я дават в аутодата
    има от вътрешния край на блока,но трябва от долу да се бръкне.
    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

    Коментар


      #3
      По-добре не пипай пропката,а така с маркуча защото може да се скъса болта.
      FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

      Коментар


        #4
        от страната на динамото и стартера ли е
        LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

        Коментар


          #5
          еи сега я качих на канала и вече 20 мин гледам ама немога да видя нищо няма никакъв болт или поне аз не го вищдам кажете по точно къде е аз гледам около динамото и стартера какво има близо до него че да се насоча какво да гледам?
          LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

          Коментар


            #6
            Ами така де пробката поне на бензиновите е там.търси някъде навито болтче на блока,ама ама нали ти казаx,че се късат и после голям проблем става като протече.Давай смело от радиатора и това е.Аз така направиx малко промивка продуxване и на пистата. :D
            FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

            Коментар


              #7
              Ами така ще е немога да я намеря може да няма на дизелите щом не я виждам прегледах блока сантиметър по сантиметър и пак я няма
              LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

              Коментар


                #8
                Е не е фатално просто си поиграи малко повече и ще изкараш повечко вода успеx.
                FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                Коментар

                Working...
                X