Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И с една работеща свещ пак запалих при тези студове сутрин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Значи аз смених и 4-те свещи,обаче майстора ми каза,че нямам лампичката на таблото,която да ми показва кога имам изгоряла свещ!! ...та тоя датчик лесно ли се слага,и къде може да ми го направят...Дали ще стане ако отида на един Елкон???
    Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
    Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

    Коментар


      #17
      BEX---GT написа:
      аз да попитам, колеги, понеже, голям ремонт ме чака, какъв е този специален инструмент за свещи, че и тях трябва да сменявам...и още едно въпросче, на мен колата ми нямаше работещи всички свещи, докато беше палеща още , но след запалване ми мигаше реотанчето иии, работеше на три цилиндъра известно време, аз си го обяснявах с това, че не работят всички свещи и единия цилиндър е студен, така ли е, или да се насочвам към сегментите
      Колега аз карам абсолютно същото като твоето браво и на мен ми свети реотанчето само че от време на време когато си реши не постоянно или след всяко палене.Иначе си пали нормално без проблем.Днес ходих до един майстор и той премери свещите и каза, че са наред,а светенето на реотанчето се получавало от дефект в релето което управлява подгряването и не било болка за умиране.А при теб щом усещаш ,че не работи единия цилиндър значи почти съм сигурен, че е свеща.Но се приготви за голяма мъка при свалянето им ако ги сменяш ,защото при тия тъпи италянски кошници, свещите са завряни на маика си в ......И само майстор или човек със завидни технияески умения може да ги извади.Особено на трети цилиндър
      На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

      Коментар


        #18
        благодаря, колега, аз тъй или иначе ще свалям главата, пък дано в скоро време съм отново по пътищата родни
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #19
          Колеги и аз имах такъв проблем с паленето.дайе има6е няколко дни в които оранжевата лампичка не ми светеше, но със сума от 50лв си оправих проблема( нови подгряващи свещи) и сега пали нормално за сега
          Fiat Croma 2.0TDi.d.
          Citroen Xsara Picasso 2.0HDI
          И самоувереният е бил неуверен!

          Коментар

          Working...
          X