Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак прегря...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак прегря...

    Така, пиша ви, за да се оплача, прегря ми на магистралата, изхвърли около 2 литра вода...с три спирания и доливания, успях да се прибера до София и резултата - сега не пали, смесила е, акумулатора ми падна от въртене, ааа и като въртиш излиза пушек от разширителния съд, да ви кажа направо вече ми е смешно, ще правя главата и после поемаме по различни пътища живот и здраве пп няма да я продам развалена, ще е в Топ Цущанд, просто не съм човек, който мога да прецаквам, пък дори и непознати
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    Щом ще я правиш си я остави ти да си я караш. Наслади й се след ремонта - ще е много различна и покорна.Питай патило, а не старило! Смени си и сегмантите щом ще се отваря двигателя.Успех и не се отчайвай, всичко след ремонта ще се нареди! :D

    Коментар


      #3
      BEX---GT наблюдавам ,като чета различни теми ,че си тертиплия човек! Затова станалото,станало ... жалко,но оправи си я и си карай с кеф. Всъщност ти си знаеш най-добре, успех!!!
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        благодаря ви, колеги, най ме е яд за това, че исках от самото начало да си направя главата, ама не, запушване било и такива ми ти простотии, наистина тогава не надуваше много, но ето че баира на Витиня си каза своето здраве да е, още не съм решил какво ще я правя, ще я оправя, това е сигурно, после ще видим какъв вятър ще ме духне поздрави...забелязах две гадни поличби за мен, едната е масло елф, първия път като бях с него си спуках картера и другата, колкото и да е смешно, колкото и пъти да я напълнех до горе с нафта, все отиваше по ремонти, явно има някаква неприязън към много нафта
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар

        Working...
        X