Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с паленето сутрин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с паленето сутрин

    Здравейте на всички имам едно проблемче с моят Фиат Марея 1.9тд 100кончета та така следния проблем е всяка божия сутрин като се кача трагвам да палия запалва и веднага огасва отивам отварям капака и се почва едно помпане на инжектора докато се втърди след което запалвам колата и така няма проблем цял ден пали без забележки но като стане сутрин ми е мъка Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 .Имали решения хора посаветваи те ме какво да направя за да не се враща тази нафта в резервара.Начи всички маркучи съм сменил + клапана на помпата щото от там извираше яко, ще ви бъда благодарен ако някой знае нещто по въпроса

    #2
    Този въпрос сме го дъвкали стотици пъти.Колега не се обиждай но ако разполагаш с време ,използвай търсачката и ще откриеш безценната информация за теб.Ако все пак има проблем с удоволствие ще съдействам.

    Коментар


      #3
      Колега аре да пратиш линк ако обичаш че нещто не намирам мерси предварително

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=22375
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Mерси Tornado за сайтовете прочетох ги утре мисля да видя за какво става реч и ще драсна какво сЪм направил

          Коментар

          Working...
          X