Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампичка като дюза МАРЕА JTD 110 к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами, дано всичко мине безпроблемно.
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    Коментар


      #17
      от къде точно , коя автокъща я взе?

      Коментар


        #18
        u_bo написа:
        от къде точно , коя автокъща я взе?
        Да ,да и да до сервиза на Фиат в Пловдив Динекспрес ли беше нещо такова на Пещерско шосе Георги се казва мъжа .Всички дето съм питал ме уверяват че е точен тип ДАНО .Петйо-ПАЛКАТА е приятел на брат ми и той ми каза така,ама аз съм на тръни.
        FIAT MAREA WEEKEND 1.9 JTD 2002 81kw ELX 110 катърчета FIAT TEMPRA SX 1.6i.e.cat 1991 тънка пиличка,която не е мирисала бензин от 2005 г.

        Коментар


          #19
          Точно там преди година бях харесал една сребриста Мареа, но ги хванах в много опашати лъжи и се отказах да се занимавам с тях.

          Коментар


            #20
            Airfan написа:
            Точно там преди година бях харесал една сребриста Мареа, но ги хванах в много опашати лъжи и се отказах да се занимавам с тях.
            Малий ,че и тази е сребриста бе да не става дума за една кола ,макар че една година е бая време .?????????? некакви съвети или ако има проблем с Мареиката да го вада из чепиците а?
            FIAT MAREA WEEKEND 1.9 JTD 2002 81kw ELX 110 катърчета FIAT TEMPRA SX 1.6i.e.cat 1991 тънка пиличка,която не е мирисала бензин от 2005 г.

            Коментар


              #21
              ilia.parvanov написа:
              Airfan написа:
              Точно там преди година бях харесал една сребриста Мареа, но ги хванах в много опашати лъжи и се отказах да се занимавам с тях.
              Малий ,че и тази е сребриста бе да не става дума за една кола ,макар че една година е бая време .?????????? некакви съвети или ако има проблем с Мареиката да го вада из чепиците а?
              Надали е същата - онази беше JTD 105 ELX. Имаше сервизна книжка, въпреки че беше внос от Италия. Имаше разни проблеми по колата, за които ме лъжеха, че ги няма, въпреки че аз ги видях, а и от Динекспрес ги видяха. Онзи ми вика да не ги слушам, ако тая кола не била добре, той нямало да ми я продава. И така... Аз го играех на лаик иначе Отделно, че звъннах в Италия на сервиза, а те ме свързаха с бившия собственик. Поговорих си с него и съвсем се отказах тогава, защото имаше няколко притеснителни обстоятелства, но да не се впускам в подробности.Иначе съвет не мога да ти дам, а и вече не помня какво имаше по талона.

              Коментар


                #22
                tyson написа:
                ... беше нещо от сорта за минимална температура ...
                2she написа:
                провери дали ти работи термостата
                Когато си взех колата се оказа , че по нормален начин не мога да кача до нормална работна температура и съответо инжекциона премигваше и светваше...така до момента до като "не помогнах" на двигателя. Подпъхни един картон между бронята и радиатора и покарай няколко километра. Когато стрелката отлепи от "дъното" леко я понастъпи/ЛЕКО/ и предполагам в момента в който двигателя достигне нужната работна температура ще ти загасне лампата. При мен беше точно така. Това не е решение за проблема ти,но може да те насочи в какъв филм да се вкараш.
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #23
                  tyson написа:
                  Нямам инфо за талоните, но ти пожелавам да си решиш проблемите с КАТ по-скоро. След това дай инфо за лампичката, като я минеш на диагностика.
                  Вече съм убеден ,че е било горивото без да ходя на диагностика като го изхарчих и заредих друго и я понапънах малко лампата изгасна ,повече никакво зареждане на Лукойл
                  FIAT MAREA WEEKEND 1.9 JTD 2002 81kw ELX 110 катърчета FIAT TEMPRA SX 1.6i.e.cat 1991 тънка пиличка,която не е мирисала бензин от 2005 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X