Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Palio 1.7TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Palio 1.7TD

    кажете нещо за тоя автомобил става въпрос за 2004-2005 година! Двигатела здрав ли е какъв разход дава? окачването добро ли е ? Изобщо споделете каквито отзиви имате за нея Мисла да почна малко такси да карам и държа да си взема няква италиянска кола :D
    Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

    #2
    да се намеся в темата. за този модел , къде се намира поленовия филтър?не е като при Браво-то ?

    Коментар


      #3
      Имам палио уикенд около 11 месеца изминал съм приблизително 9500км. по окачването нямам никакви забележки,вози сравнително меко.За 1,7тд незнам как гори аз съм с друг.Относно филтъра при мене се намира от ляво при краката на пътника отпред.Това е за 2003г. фиат палио уикенд JTD 80к.с.
      Fiat Palio Weekend JTD80

      Коментар


        #4
        milko05 написа:
        Имам палио уикенд около 11 месеца изминал съм приблизително 9500км. по окачването нямам никакви забележки,вози сравнително меко.За 1,7тд незнам как гори аз съм с друг.Относно филтъра при мене се намира от ляво при краката на пътника отпред.Това е за 2003г. фиат палио уикенд JTD 80к.с.
        А твойта какъв разход дава горе доло? палио уикенд кво значи комби ли
        Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

        Коментар


          #5
          Комби е.Смесен разход 5,8 - предимно студена и на къси растояния.Извънградско 4,8-5 .Градско не съм я засичал.
          Fiat Palio Weekend JTD80

          Коментар


            #6
            мерси за инфото колега тея дни ще хода да гледам една такава да видим
            Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

            Коментар


              #7
              Колега имам точно такова Палио Уикенд (1.7тд) самоче е 98г. и незнам 2004 и 05 въобще дали го има с този двигател. Би трябвало вече да е JTD, а иначе за 1.7тд какво да ти кажа в София си харчи 10литра като стой та гледай иначе извънградско 5/5.5 с нормално каране 100/110. За возията само мога да ти кажа че е сравнително добра и мога да я сравня с тази на Рено 19 тъй като предишната ми кола беше такава и Фиата вози една идея по меко. За динамика и дума не може да става но за това купе 70 кончета са му малко и определено мисля, че това му е най голямия проблем.
              '98 Palio Weekend TD70

              Коментар


                #8
                Абе 2004-та има гледах една такава и аз се чуда що е с тоя двигател и тва мн голям разход бе 10/100 малий
                Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

                Коментар

                Working...
                X