Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на подгряващи свещи-45 лв парчето!!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на подгряващи свещи-45 лв парчето!!!!!!!!!!!!

    Колеги нормално ли е цена на подгряваща свещ да струва 45 лв....Вчера ходих на обслужване и ми казаха,че и 4-те свещи са заминали и трябва да се разделя с 180 лв.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
    Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

    #2
    Пиши каква ти е печката и не се учудвай ако ти преместят темата, дето й е мястото!

    Коментар


      #3
      Шампиона са ~40лв/бр. Това за JTD105 разбира се!
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        и по 30 има, бройката, но по-евтини няма, трябвало е да си поразузнал преди да се дизелифизираш
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          колата е 1.9 ЖТД....105 магарета! :D ..е добре де в сайта на Христо пише че бройката е 21 лв...!!!.множко ми се виждат 180 лв..
          Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
          Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

          Коментар


            #6
            Никой ли не чете ръководството на mr. Nikoi - взел ги е за 38 лева всички

            Коментар


              #7
              Дори и Beru да са, пак ми се вижда леко завишена цената...Предлагат ти най-скъпия вариант а дори не споменаваш марката.Тя определя цената - разликата между Беру и Искра е няколко пъти!
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                най-скъпите свещи, които ми предложиха и на които реших да се доверя бяха Denso - 20лв/бр. Предвид, че си градски - пиши ми лично да те закарам направо в сервиза, особено ако си като мен - скаран с гаечните ключове. 180лв ... си е цифра 80лв за свещи Denso с 100лв. труд Кефф...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  най-скъпите свещи, които ми предложиха и на които реших да се доверя бяха Denso - 20лв/бр. Предвид, че си градски - пиши ми лично да те закарам направо в сервиза, особено ако си като мен - скаран с гаечните ключове. 180лв ... си е цифра 80лв за свещи Denso с 100лв. труд Кефф...
                  Ти видя ли го това Денсо или само празните опаковки?
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Бъзикаш ли ме? Колата ми не седи в сервиз без мен. Всеки чарк в нея минава през мен. Densо е свещта Смених една Строшиха ми един пластмасов тройник, но го оправиха От както платих за филтри MAN, а ми бяха сложили некво менте - ходя само при един човек - магазин/сервиз на едно място, а човека го познавам от 20 години. Може да ме лъже колко жени е НАПИЛ, но за авточасти и авторемонти не ме мотае... Приятели сме, но не покрай колите - познаваме се много от преди да станем шофьори Цензура!Не сме девически пансион, но такива откровени цинизми не се толерират.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      jenshen73 написа:
                      Бъзикаш ли ме?
                      Не те бъзикам просто искам да предпазя доста от колегите от номерата на майсторчетата в сервизите.Опковки от резервни части колкото искаш както и стари части.Могат да ви лъжат колкото си искат.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Tornado написа:
                        jenshen73 написа:
                        Бъзикаш ли ме?
                        Не те бъзикам просто искам да предпазя доста от колегите от номерата на майсторчетата в сервизите.Опковки от резервни части колкото искаш както и стари части.Могат да ви лъжат колкото си искат.
                        Цъ. Свещите ги донесоха комплект 4 броя в опаковките, аз ги поех от "доставичка" и ги отворих. Любопитно ми беше какво представляват подгревните свещи за моята кола. Оригиналните ми бяха BOSH. Може да не са били точно оригинални, но тази, която свалихме беше такава. Иначе ми доставиха четири свещи и платих само едната, защото майстора потвърди, че само тя е изгоряла и цитирам "Няма смисъл да сменяме всичките"...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          jenshen73 написа:
                          най-скъпите свещи, които ми предложиха и на които реших да се доверя бяха Denso - 20лв/бр. Предвид, че си градски - пиши ми лично да те закарам направо в сервиза, особено ако си като мен - скаран с гаечните ключове. 180лв ... си е цифра 80лв за свещи Denso с 100лв. труд Кефф...
                          Толкова са Денсо-то.Аз ги смених миналата зима, че от време на време светваше реотанчето За 45лв./бр. сигурно са оригинални, т.е. БЕРУ в опаковка на ФИАТ Иначе БЕРУ-то е около 28лв./бр. от представителя
                          http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                          Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                          FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                          FIAT Punto 99' 1.7 TD

                          Коментар


                            #14
                            Е то или трябва да се довериш или хващаш ключовете и се "оправяш" като mr.Nikoi или мен например...То по тая логика по време на операция трябва да откажа упойка и да искам огледало.Не че разбирам нещо, ама поне мога да надзиравам да не ми свият някой "чарк" докато спя
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #15
                              Esper написа:
                              Е то или трябва да се довериш или хващаш ключовете и се "оправяш" като mr.Nikoi или мен например...То по тая логика по време на операция трябва да откажа упойка и да искам огледало.Не че разбирам нещо, ама поне мога да надзиравам да не ми свият някой "чарк" докато спя
                              Прав си Може да се събудиш без 1 бъбрек примерно... Аз лично си кесам до колата и питам - кво прайм сега? М???
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X