Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко литра събира резервоара на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко литра събира резервоара на браво

    колко литра събира резервоара на браво 1.9 100ТД...Редактирано.

    #2
    СЪбира 60 литра.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      СЪбира 60 литра.
      Точно толкова за разлика от Мареа която е с 3 литра повече.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        мерси за инфото колеги

        Коментар


          #5
          Защо ли не съм обеден в това.На мен от червеното(резервата)до горе ми събира точно 40 литра и така излиза че резервата е 20 литра което не ми се вярва.Правил съм си опит и от почти празен резервоар (лампата свети)до горе ми събира точно 5о литра ДИЗЕЛ
          На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

          Коментар


            #6
            Коелга и аз съм правил проба 6-7 пъти. Лампата ми почва да свети като имам около 12 литра в резервоара. И наистина имам 12 литра защото минавам доста километри. По книжка резервата май трябваше да е 7 литра ама ... не е май.
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #7
              ре

              Пълен до гърловината 62 литра.За 1.9 JTD.Мисля,че за 1.9 TD беше същият.
              Fiat Bravo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Re: ре

                gmg_service написа:
                Пълен до гърловината 62 литра.За 1.9 JTD.Мисля,че за 1.9 TD беше същият.
                Абсолютно!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Аз знам, че на ЖТД е 60л.Резервата по книга е както казват колегите 7л. (ква е тази 12л. резерва ).
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    tyson практически съм забелязал че ми е толкова резервата - 12 литра. Хайде 10-12 да е
                    FIAT Bravo JTD GT '99

                    Коментар


                      #11
                      При мен когато ми светне резервата и отида да зареждам, обикновено успявам да вкарам около 50 литра.Винаги пълня докато нафтата се покаже в гърловината.Тъй че е някъде около 10 литра резервата.

                      Коментар


                        #12
                        ilkor написа:
                        При мен когато ми светне резервата и отида да зареждам, обикновено успявам да вкарам около 50 литра.Винаги пълня докато нафтата се покаже в гърловината.Тъй че е някъде около 10 литра резервата.
                        Потвърждавам написаното - отнася се и за мен !

                        Коментар

                        Working...
                        X