Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик за налягане на маслото Брава ЖТД?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик за налягане на маслото Брава ЖТД?

    Къде се намира датчика за налягане на маслото на Брава ЖТД?Питам щото имам следния проблем:Като дам на контакт и лампата(ако е лампа, може и диод да е) за налягането на мслото не ми светва.Оба4е като тупна отгоре по таблото и понякога светва.Та въпросите са няколко.Първо, лампа ли е това ли е светодиод?Второ, къде се намира датчика за налягането на маслото в това число и масления филтър(ако може да приложите някоя снимчица)?Трето, може ли проблема да е в неизправен датчик?Четвърто(последно), хлабава връзка на таблото?Мерси предварително :D Темата може би е за раздел Автоелектроника, но тъй като карам дизел си е пускам тук.Ако трябва да бъде преместена.Мерси.

    #2
    Аз мога да ти отговоря само на някои от питанията. Първото е, че лампата на маслото не е лампа, а е диод, второ масления филтър е точно отдолу на двигателя, в предната му част. Няма начин да го сбъркаш. Ако имаш кора, то тя трябва да има едно капаче. Сваляш го и пред погледа ти е точно филтъра.Иначе на мен ми прилича като на лоша връзка в таблото, щом с тупване се оправя.

    Коментар

    Working...
    X