Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой реостат е за 1 степен? РЕШЕНО !!ОТ ДОЛНИЯ ИЗЛЕЗЕ ПРИ МЕН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой реостат е за 1 степен? РЕШЕНО !!ОТ ДОЛНИЯ ИЗЛЕЗЕ ПРИ МЕН

    Колеги кой реостат е за 1 степен на перките Горния или Долния, имам два? колата ми е от подписа
    Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
    Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

    #2
    Измери ги! Този с по-голямо съпротивление! Какъв ти е точно проблема ? Че не работа 1ва степен ?
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Executer написа:
      Измери ги! Този с по-голямо съпротивление! Какъв ти е точно проблема ? Че не работа 1ва степен ?
      неми включва 1 степен на перките а 2-ра си се включва няма проблем с 2-ра само 1-ва я нямаМарея 1.9 ТД100 е колатаГледах че имам един от горе в дясно а другия е долу в ляво
      Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
      Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

      Коментар


        #4
        Нямаш два Реостата се намира долу вдясно. Горе вдясно има друго.

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Нямаш два Реостата се намира долу вдясно. Горе вдясно има друго.
          Ще ти кача след малко снимки да видиш намерих тема за реостатите http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EE%F1%F2%E0%F2
          Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
          Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

          Коментар


            #6
            този пост съдържаше грешно инфо Извинете

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Съжалявам, не съм чел внимателно! Ти си с две перки, и имаш по един реостат за всяка перка, като И ДВАТА са за първа степен. Втората степен на всички модели без изключение не минава през реостати. Това го пиша по спомени, но 98% съм сигурен. Безсмислено е да правят по-мощна перка, и да я ограничават с резистор за бързата скорост, нали Та моделите с 1 перка са с 1 резистор, а тези с две перки преди 98-ма - с 2 - по един за всяка перка.
              Може да е и от релето.След обяд ще го сменям реостата и ще пиша какво е станало?Опа с на коледата ника съм влезнал сориии!!! Моя е EcskaE
              Fiat Marea 1.9JTD 110

              Коментар


                #8
                Проблема е решен от долния реостат излезе!!!!1
                Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
                Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

                Коментар


                  #9
                  Колега,Може ли да качиш снимка къде се намира реостата който си сменил, че май и при мен го има същия проблем.Единсвено втората степен ми включва след като загрее повече от нормалното.
                  Let the diesel power be with you!!!....

                  Коментар


                    #10
                    моя даже не е свързан към компа и по средата на скалата си включва 2рата степен иначе го има но няма кабели към него :/
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      Chobani написа:
                      Колега,Може ли да качиш снимка къде се намира реостата който си сменил, че май и при мен го има същия проблем.Единсвено втората степен ми включва след като загрее повече от нормалното.
                      Колега нещо немога да се справя с снимките,иначе се намира долу в ляво/като застанеш пред колата/ под перката,проследи кабела който минава острани до перката той влиза в реостата. Успех!!
                      Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
                      Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

                      Коментар

                      Working...
                      X