Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Бравото ми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Бравото ми

    Здравейте. Преди два дни си купих Браво. Имам няколко вапроса и моля някои да ми помогне. Взех си Бравото от СФ и си го докарах на ход до Видин, нямаше никакви проблеми разхода ми хареса, не ми е гряло или нещо от рода. Днеска си свалих капака на двигателя и забелязах че по двигателя има нещо - не мога да преценя дали е масло или какво - черно е на цвят и при размазване с пръсти трудно се маха. Каквото и да е е засъхнало. Евентуално трябва да го щтракна да го видите. Прътеснява ме да не е хвътлял масло- казват че е признак за заминал двигател. Вече е на 500км(направени от мен) и си върви нормално, предстои ми обслужване иначе.Ако някой може да помогне
    I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

    #2
    Здрасти пич! Честита ти кола.За притесненията ти не се кахари много,все пак си купил втора употреба кола и то от някоя автокъща където тъка ще те съпонисат че чак свят ще ти се завие.Сега вече по-сериозно,не си посочил ,с кой мотор е колата и за това че е в секция дизел си мисля че е такава,но да знаеш на Браво се слагат много дизелови мотори и няма лош такъв.Черното дето цапа най вероятно е масло,и в зависимост къде го намираш е сигнал кое точно уплътнение е за смяна.Нали не живееш с мечти че само ще караш.Бъди по-конкретен за да можем и ние да сме ти в полза по-вече.Към Видин имам определени симпатии.По едно стечение на събитията доста години съм живял там,имами две жени все от там,деца и т.н.Ще помагам от разстояние с каквото мога само бъди по-ясен.

    Коментар


      #3
      Re-

      Днес ще го снимам, защото явно не мога да обесня - не съм много наясно с частите по колата.... Друго дето ме притеснява е както при доста от форума както забелязах - духа от клечката за маслото .... като отида да си сменям консумативите ще го питам тоя от сервиза.
      I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

      Коментар


        #4
        RE

        Днес ходих на сервиз, смениха ми консумативите и казаха че това по двигателя е най-вероятно старо масло(изсъхнало), огледах го на канал няма никаде текло. Общо взето ме успокоиха ама ще видим напред кво ще стане. Само не разбрах кога пак трябва да сменя примерно ремъка(не е уточи тоя) и филтрите не разбрах кога
        I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

        Коментар


          #5
          Попаднал си на правилното място,ако и разполагаш с време в този форум ще научиш всичко което те интересува. Живели!!!

          Коментар


            #6
            Re: RE

            cls618 написа:
            Днес ходих на сервиз, смениха ми консумативите и казаха че това по двигателя е най-вероятно старо масло(изсъхнало), огледах го на канал няма никаде текло. Общо взето ме успокоиха ама ще видим напред кво ще стане. Само не разбрах кога пак трябва да сменя примерно ремъка(не е уточи тоя) и филтрите не разбрах кога
            приятелю използвай търсачката и ще намериш отговори на всички твой въпроси иначе да ти е честита колата и да я караш дълго и безаварийно

            Коментар

            Working...
            X