Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газова уредба на Дизел - възможно, но на каква цена.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газова уредба на Дизел - възможно, но на каква цена.

    Здравейте колеги,Знам че има подобна тема вече писана, но исках да споделя какво може да се направи човек ако има достатъчно пари.След толкова много търсене успях да намеря сервиз в който слагат газови уредби на дизел. Варненския технически универистет, човека се казва Недио и монтира газови уредби (сигурно за колегите фиатаджиите от Варна е добре познат). След няколко минутен разговор с него ето какво ми каза:Да, слагаме газови уредби и на дизели но не си заслужава. Цената варира между 5500-6000лв . Монтира се запалителна система, свещи и т.н., и колата започва да работи изцяло на газ. В крайна сметка е по добре да се продаде колата и да се закупи нещо бензиново или продължаваме да стискаме зъби и да даваме по 300 лв за нафта на месец. Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Ако някой има информация къде се монтират газови уредби на дизели на по разумни цени, моля пишете.
    Let the diesel power be with you!!!....

    #2
    Щом са ти казали ,че "колата започва да работи изцяло на газ", не те съветвам да ходиш повече там.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Янко вече трябва да е готов с монтирането на газ в/у дизелови двигатели. Прати му лично съобщение.

      Коментар


        #4
        поредната простотия,след която ще има "тая кола е курник"

        Коментар


          #5
          Mupo написа:
          Янко вече трябва да е готов с монтирането на газ в/у дизелови двигатели. Прати му лично съобщение.
          Пиши лично на qniz, или ела с мен на срещата дето те каних и ще си поговорите.Малко инфо:http://www.mrsharkey.com/lpg.htmhttp...z/Според някои от офроуд българия, ис обикновена газова при добро регулиране на подаването на дизелово гориво ( предполагам с регулатор ) може да се изгради една добра система. Изпарителя просто трябва да е за турбо. Другата особеност е че трябва да е с ламбда контрол или с газов инжекцион. Но не е 5000.....
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар

          Working...
          X