Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прегрял двигател TD100 и последствията?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мхм значи лоша работа. На заплата знам къде ще ми отиде половината със сигурост. Какво да се прави трябва да си оправяме фиатките. Кефи си ме колицата колкото и да я правя и не искам да чуя за друга.
    Fiat Marea Weekend TD100

    Коментар


      #17
      Споко колега може и да е само гарнитурата,но това ще се види чак когато се свали главата и се сложи нова гарнитура
      На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

      Коментар


        #18
        Абе според мен едно деление над средата е абсолютно нищо...проблема едва ли е бил в това че е една чертичка над средата...освен ако не ти е показвало грешно...Мойта редовно като се прибирам за София на изкачването към магистралата(Хемус) ми загравя на две черти над средата с яко газене на 4-та, но нямаам такива последствия
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #19
          Да, ама май смеси антифриза и маслото и от там онзи бял облак. И антифриза се губи, но не отива навънка.
          Fiat Marea Weekend TD100

          Коментар


            #20
            На мен зимата на Шипка ми стигна да последната чертичка преди червеното заради въздушна възглавница в охл.система. Последствия нямаше(да чукам на дърво). Това за една чертичка над средата- при мен постоянно е така Според мен проблема е бил от преди, но не се притеснявай колега в днешно време почти всичко се прави... А ако е глава по добре пробвай да я прави, и ако найстина неможе тогава нова, или двг втора употреба. Бащами на Бравата беше прецакал главата и смени мотора, но не се впрягай. Само глава втора употреба недей понеже е много пари(около 700лв) и със съмнителен живот. Поздрави и дано излезе по лек проблема
            Bravo TD100 98'- това в Гаража
            Brava TD100 96'- Мир на праха и...
            Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
            Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

            Коментар


              #21
              Колега,ако мислиш че е омешало, ми погледни си щеката за маслото.Ако е омешало, дори и да не си виждал такова нещо - ще го познаеш!Ако е духнала гарнитурата, се молиш да е само тя и да няма последствия за главата,ако ли не ти препоръчвам от човек да търсиш части, че по моргите са кожудери.

              Коментар


                #22
                Май не ги е омесило, ама като е студен мотора и като отворя капачката след малко започва доста да бълбука. Кофти работа. То главите се заваряват зависи колко е пукната. Един майстор ми каза, че в най-лошия случай ще ми струва около 800.
                Fiat Marea Weekend TD100

                Коментар


                  #23
                  vankata83 написа:
                  Май не ги е омесило, ама като е студен мотора и като отворя капачката след малко започва доста да бълбука. Кофти работа. То главите се заваряват зависи колко е пукната. Един майстор ми каза, че в най-лошия случай ще ми струва около 800.
                  Сметка е абсолютно точна!

                  Коментар


                    #24
                    А да, верно че четох в една тема че и ти си изпитал това. Абе солено е, но въпроса е да се оправи италианската красавица. :D :D :D
                    Fiat Marea Weekend TD100

                    Коментар


                      #25
                      А бе да ти кажа след няколко такива изваждания ,започва да прилича на италиянски дзвер :D
                      На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                      Коментар


                        #26
                        doofiat написа:
                        vankata83 написа:
                        Май не ги е омесило, ама като е студен мотора и като отворя капачката след малко започва доста да бълбука. Кофти работа. То главите се заваряват зависи колко е пукната. Един майстор ми каза, че в най-лошия случай ще ми струва около 800.
                        Сметка е абсолютно точна!
                        Не питай старило, питай патило
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #27
                          Днес колата влезна в сервиз. Ще пиша за развитие. :D
                          Fiat Marea Weekend TD100

                          Коментар

                          Working...
                          X