Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Турбо на 1.9 JTD- с променлива геометрия или не?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Турбо на 1.9 JTD- с променлива геометрия или не?

    Абе не че чак толкова издребнявам ама не мога да разбера в крайна сметка с променлива геометрия ли е турбината та тези мотори или не.Ето какво пише в manual-a.Аз не съм много склонен да вярвам обаче.Мисля че на 2.4 JTD е с променлива геометрия.Само си размишлявам, не претендирам да е вярно.Така че нека ако има компетентни колеги по въпроса да се изкажат.Мерси.То това е чисто информативно.Ей така от любопитство.
    Прикачени файлове

    #2
    Какъв смисъл има изобщо някоя тема да става важна, като никой не я чете? ОСНОВНИ ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ НА 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Колега чел съм темата и то много пъти.Аз питам не какво пише за турбината ,а някой ако е свалял такава да каже вярно ли е това дето ги пишат в manuala или не.Аз не се доверявам напълно в нещо без да съм видял с очите си.Е като го казвам това няма да тръгна да си свалям турбото де.Не съм чак толкова любопитен.Мерси че ми припомни за важната тема.Ако темата се повтаря моля да бъде изтрита.

      Коментар


        #4
        Добре колеги, кой каква тема пускал писал четох, но и пред мен си стои въпроса:При JTD 105 к.с. или JTD 115 к.с. турбото е с променлива геометрия на лопатките?Според мен при JTD 115 к.с. геометрията е променлива.

        Коментар


          #5
          Е явно не е станало ясно. В ръководството пише че Е, но това е грешка, истината е че 182 Б4 и Б9 са без променлива геометрия, като за Б9 даже не съм сигурен, а 115-коньовия - да. В темата има линкове към разни сайтове, май там го пишеше. А самата буква S отзад на модела, ще рече че не е с променлива. При променливите буквата беше друга, ама не се сещам кой номер буква беше.

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            Е явно не е станало ясно. В ръководството пише че Е, но това е грешка, истината е че 182 Б4 и Б9 са без променлива геометрия, като за Б9 даже не съм сигурен, а 115-коньовия - да. В темата има линкове към разни сайтове, май там го пишеше. А самата буква S отзад на модела, ще рече че не е с променлива. При променливите буквата беше друга, ама не се сещам кой номер буква беше.
            No. 22
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              V - вероятно от Variable

              Коментар


                #8
                ogi28b написа:
                V - вероятно от Variable
                Дай 5 лв.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  Да,колеги,сега ми стана ясно.То и аз се съмнявах в написаното в manual-a та за това питам.Значи не е с променлива геометрия.Точка по въпроса. :D

                  Коментар

                  Working...
                  X