Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте някакъв съвет при избор на автомобил(Брава 1,9ТД)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте някакъв съвет при избор на автомобил(Брава 1,9ТД)

    Здравейте баровци...Нов съм тука.Даже като цяло съм нов и по форумите..Решил съм да си купя фиат Брава(много ми харесват и цените и външния вид)..Въпроса ми е следния:мога да дам 4000/4500 за автомобил 1,9 ТД.Какво трябва да гледам за да не ме изиграят горублянските мошенници?Какво мога да получа сррещу тия пари?Чакам съвети, че много малко знам за фиатите

    #2
    А моят съвет е да се преориентираш към JTD на първо време.

    Коментар


      #3
      JTD за 4000-4500лв. къде????????
      BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
      E46 320D

      Коментар


        #4
        2she написа:
        JTD за 4000-4500лв. къде????????
        За 4500-5000 ще се намери, според мен, но рядко се срещат Брава JTD попринцип.

        Коментар


          #5
          2she написа:
          JTD за 4000-4500лв. къде????????
          хахаха един колега на работа който зарибих по фиат (бивш опелджия много запален чиято корса горяла по негови думи 3.0л/100км...при скорост 120км/ч/ си купи брава ЖТД за 1000 Евро...направо от автовоза 2000 година на 140К км...без забележки почти му повярвах иначе бравата му наистина си е яка
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Продвам си Бравата 2000г. JTD за 4500лв.Мнооого запазена,пазил съл я доста,засужава си цената.Дебитомера не е в час много,и помпата за хидравликата е за смяна.Това е цената 4500лв.Ако някой иска да я оправя цената е 4800лв.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Леле, като моя салон... Ако я даваш на части веднага взимам шоф. седалка! В мобиле има една брава ЖТД за 4600 същата като тази тук сниманата, само че на цвят е златиста. Има коли, който търси намира. Как да няма ЖТД за 4500.... В една друга тема пиша също, днес колегата дойде на работа с новата си мареа уийкенд, ЖТД 105, обслужена, перфектна отвътре, малко забележки отвън, върви превъзходно, окачването е стегнато, вози мекичко, добра кола е! Частна обява, 5000 лева. Намират се.ред: само за сравнение, аз като купувах моята лятото на 2007ма, нямаше обява за Брава ЖТД под 7000, освен една, която беше за 6300 и отвън изглеждаше все едно е удряна 16 пъти. Другата под 7000 дето беше, я купих. Онзи ден цъкнах произволно да видя как вървят сега - нямаше брава ЖТД над 5500 лева, а започваха от 3100 Супер бързо им падат цените. А който иска да ходи да си купува немските боклуци. Дето за тройно повече пари получаваш двойно по-малко екстри.

              Коментар


                #8
                http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?t...etailsТази я гледах, преди месец-два, външно и вътрешно беше много добре, двигателя работеше нормално, не пушеше, за тези километри наистина беше много добре колицата.Даже се уговорих с човека да я закарам на сервиз, но в последния момент захапах, че беше SX изпълнение и няма ABS.Даже мисля, че имам VIN-а.По стъкла е 00 и 01 , но в ЕПЕР-а излезе 2000г.Двигателя не беше мит.Имаше си ключовете и кода карта и сервизна книжка.Тогава беше на 4500лв обявена.Може и да и има нещо, а може и да е прекрасна, но заради SX изпълнението, някой охлюв като мене да не и обръща внимание.----p.s. ето го ВИН-а - ZFA18200005058792и да му звъннете на тоз охлюв, щото на посочения адрес автокъща(силно казано) не се намира, аз си знам колко се лутах из ПЛД :D
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  emzo написа:
                  http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=1122279346228019 0&f1=detailsТази я гледах, преди месец-два, външно и вътрешно беше много добре, двигателя работеше нормално, не пушеше, за тези километри наистина беше много добре колицата.Даже се уговорих с човека да я закарам на сервиз, но в последния момент захапах, че беше SX изпълнение и няма ABS.Даже мисля, че имам VIN-а.По стъкла е 00 и 01 , но в ЕПЕР-а излезе 2000г.Двигателя не беше мит.Имаше си ключовете и кода карта и сервизна книжка.Тогава беше на 4500лв обявена.Може и да и има нещо, а може и да е прекрасна, но заради SX изпълнението, някой охлюв като мене да не и обръща внимание.----p.s. ето го ВИН-а - ZFA18200005058792и да му звъннете на тоз охлюв, щото на посочения адрес автокъща(силно казано) не се намира, аз си знам колко се лутах из ПЛД :D
                  Моята Мареа 1.9 елх 110к.с. 2002г я взех за 4600лв е за транзитки идругите щуротий +300лв+400 за ремъци ролки масла филтри и т.н.=5300 айде още 500 за дооправяне =5800 е некой да ми каже какво ще взема от "немския"парк за тези пари и да отговаря на динамика и екстри .Един приятел се набута тогава за Опел Астра 1999 като полицейските 1.4 бензин ама пък забележете 90 коня с 6600 от Горубляне направо му съдраха г-з- ,ама той не та не ОПЕЛ /профан/
                  FIAT MAREA WEEKEND 1.9 JTD 2002 81kw ELX 110 катърчета FIAT TEMPRA SX 1.6i.e.cat 1991 тънка пиличка,която не е мирисала бензин от 2005 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X