Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дебитомер за JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дебитомер за JTD

    Взех дебитомер за Пунтото от подписа. От Т&Н. Цена 149 лв. Напълно покрива параметрите на колата. Оригиналния на БОШ е 550 лв.
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

    #2
    Колега, hit-ko със сигурност ще ти даде оригинален дебитомер на цена много под 550 лв. Моя го взех за 199 със доставката за колата от подписа.
    FIAT Bravo JTD GT '99

    Коментар


      #3
      vsd написа:
      Колега, hit-ko със сигурност ще ти даде оригинален дебитомер на цена много под 550 лв. Моя го взех за 199 със доставката за колата от подписа.
      Вече взех този от 149 лв.Работи идеално, засега. Знам, че мога да го взема от колегата, но ми трябваше спешно, че колата заминава за провинцията. Благодаря все пак. А дебитомера е същия като за твоята кола.
      FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

      Коментар


        #4
        tinalex написа:
        vsd написа:
        Колега, hit-ko със сигурност ще ти даде оригинален дебитомер на цена много под 550 лв. Моя го взех за 199 със доставката за колата от подписа.
        Вече взех този от 149 лв.Работи идеално, засега. Знам, че мога да го взема от колегата, но ми трябваше спешно, че колата заминава за провинцията. Благодаря все пак. А дебитомера е същия като за твоята кола.
        Сподели какви бяха симптомите и как е сега с новия дебитомер
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          tinalex, дано да ти работи без проблеми новия дебитомер
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар

          Working...
          X