Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Брава TD100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Брава TD100

    Здравейте Колеги!Миналата седмица сестра ми си купи Брава ТД100 днес за сефте я покарах и ми направи впечатление че е много мудна на ниските оборотив сравнение с Мареа ТД100 , до към 2200-2500 оборота преди да се включи турбината едва се наема особенно на 4 и 5 скорост.Иначе двигателя пали и бачка без забележка няма димене и никакви други забележки.Имате ли някаква идея на какво може да се дължи това?Аз съм от Стара Загора и ако някой колега от тук да ми препоръча някой сервиз да я погледнат.

    #2
    Дебитомер на първо време препоръчвам да провериш.Мареата дойде ли вече?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Дебитомер на първо време препоръчвам да провериш.Мареата дойде ли вече?
      Утре ако ми остане време ще го отворя да го погледна дебитомера.А марейката дойде онзи ден , вчера я регистрирах ама е мноо хубава и мисля да си я оставя малко да я покарам малко :D Ще я снимам тез дни и ще ти пратя снимки.

      Коментар


        #4
        radoslaf написа:
        Tornado написа:
        Дебитомер на първо време препоръчвам да провериш.Мареата дойде ли вече?
        Утре ако ми остане време ще го отворя да го погледна дебитомера.А марейката дойде онзи ден , вчера я регистрирах ама е мноо хубава и мисля да си я оставя малко да я покарам малко :D Ще я снимам тез дни и ще ти пратя снимки.
        Айде давай да я видя колко е убава ама наблегни повечко на детайлни снимки и екстри ако можеш току гледай съм довел потенциален купувач както за Бравата.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар

        Working...
        X