Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TD100 с ГНП Bosch

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    TD100 с ГНП Bosch

    Интересува ме има ли такъв двигател с такава нагнетателна помпа, който се произвежда заводско?Въпроса ми е свързан с това че в момента издирвам ТД100 мотор за Бравата и днес попадна на описания- с Бош помпа, разликата беше в помпата, дюзите и смукателните тръби.Всичко останало е едно към едно с ТД100 с Лукас помпа.Благодаря предварително
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    #2
    Re: TD100 с ГНП Bosch

    Gosho_777 написа:
    Интересува ме има ли такъв двигател с такава нагнетателна помпа, който се произвежда заводско?Въпроса ми е свързан с това че в момента издирвам ТД100 мотор за Бравата и днес попадна на описания- с Бош помпа, разликата беше в помпата, дюзите и смукателните тръби.Всичко останало е едно към едно с ТД100 с Лукас помпа.Благодаря предварително
    Няма.Поне в моторите слагани в Браво/а/Мареа.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Re: TD100 с ГНП Bosch

      Gosho_777 написа:
      Интересува ме има ли такъв двигател с такава нагнетателна помпа, който се произвежда заводско?Въпроса ми е свързан с това че в момента издирвам ТД100 мотор за Бравата и днес попадна на описания- с Бош помпа, разликата беше в помпата, дюзите и смукателните тръби.Всичко останало е едно към едно с ТД100 с Лукас помпа.Благодаря предварително
      Мисля че TD75 е снабден с ГНП Бош
      Lancia Kappa 2.0 20V
      БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

      Коментар


        #4
        Re: TD100 с ГНП Bosch

        besnija написа:
        Gosho_777 написа:
        Интересува ме има ли такъв двигател с такава нагнетателна помпа, който се произвежда заводско?Въпроса ми е свързан с това че в момента издирвам ТД100 мотор за Бравата и днес попадна на описания- с Бош помпа, разликата беше в помпата, дюзите и смукателните тръби.Всичко останало е едно към едно с ТД100 с Лукас помпа.Благодаря предварително
        Мисля че TD75 е снабден с ГНП Бош
        точно така! ТД100 са с Лукас, тд75 са с Бош - гледал съм, защото се интересувах от една специална гледна точка - исках непременно да е с ГНП Бош. Евентуално да е преправян? колегите, които са по-напред с материала да кажат дали е възможно!
        Тойота Приус

        Коментар


          #5
          Аз съм с ТД100, утре ще проверя за по-сигурно и ще пиша, но мисля че съм с Лукас. Пращам снимка за сравнение, но не се вижда марката.
          Прикачени файлове
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #6
            Ами да Лукас си е няма никакво съмнение.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Надпис Лукас ще откриеш на синята, занитена табелка :D Вгледай се!

              Коментар


                #8
                Знам точно за какво се интересуваш,и за коя кола се интересуваш.Няма ТД100 с БОШ.Познаваме се лично но за жалостне се сещаш за мен.

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  Ами да Лукас си е няма никакво съмнение.
                  Да, така е.
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар

                  Working...
                  X