Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Marea 2,4 JTD 130

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Marea 2,4 JTD 130

    Колеги. извинявам се за глупавия въпрос,но вече се обърках. Какво се сменя като ролки когато се сменя агренажния ремък. Гледах схеми на този двигател и там има три ролки а на всякъде по магазините като попитам ми казват само цена за ремък и две ролки. Днес видях че има промоция в Александър ауто.----------------------------------------------------------------------------------------------Смяна ангренажен ремъкМотори 1.9/2.4 JTD1.Обтяжна ролка - 98.00лв.2.Паразитна ролка - 41.00лв.3.Ангренажен ремък - 38.00лв.Ролките са оргинални ремъка е DAYCOПредлага и сервиз -----------------------------------------------------------------------Смяна ангренажен ремъкМотори 1.9/2.4 JTD1.К-т 3бр. - 168.00лв.Ролките са оргинални ремъка е DAYCOПредлага и сервиз Моля ви кажете какво се сменя защото ми предстои ( имам колата от 1 месец) и вече е крайно време да свърша и тази работа. Ако някой знае как вървят цените за работа нека пише. Благодаря предварително.
    Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
    2000г.
    Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

    #2
    Объркал си се от схемите заради водната помпа.Тя се явява като третата ролка и не се учудвай ако някъде ти кажат да я смениш също и нея.На мен ми предстои смяна на ремък след около 4-5000 км. и мисля да я подменя въпреки че няма теч.Все пак ремъка се води от нея и тя също има износване.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Дано да са две но:http://axm-auto.com/1.Ролка външна обтяжна (гладка)2.Ролка агр. обтяжна (назъбена) 3.Ролка агр. неподвижна (гладка)http://axm-auto.com/pBB2/viewtopic.php?t=137 - Тук има схема на агренажния възел , но немога да я дръпна.
      Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
      2000г.
      Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

      Коментар


        #4
        Заповядай.
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Много благодаря. Значи все пак са си две ролките за смяна.
          Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
          2000г.
          Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

          Коментар

          Working...
          X