Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Основни технически характеристики на 1.9 JTD 105 (182B4.000)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колеги извинявайте за яко офф-а но бях малко афектиран.Работата отиде на помпа, не е съединителя.Колата днеска вече беше на пътя, събира асфалта :D
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #32
      Ge4i7ooo

      можете ли да ми кажете какъв разход дава Брава 1.9 дизел 100 коня
      Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

      Коментар


        #33
        Можем, но предпочитаме да видиш сам, тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=12283

        Коментар


          #34
          Здравейте,Имам Браво 1.9 JTD 2001 г. Трябва ми малко инфо:1. Как се обслужва климатика? Трябва ли да му се налива някакво масло или нещо подобно? Казаха ми, че имал някакъв филтър, но не знам къде се намира.2. Май имам 1-2 изгорели свещи. Лесно ли се сменят и каква им е цената горе-долу?3. Знаете ли къде е пропката за маслото на скоростната кутия? И какво масло се налива?

          Коментар


            #35
            2.Не много лесно, мястото е малко кофти, има упътване в Download секцията на сайта.3. Знам я къде e, но описанието mi ще е уникално, изчакай някой колега да се включи със снимка :D
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #36
              Може ли да ми кажеш точно коя папка трябва да сваля, че не можах да се ориентирам. Благодаря предварително.

              Коментар


                #37
                http://www.fiat-bg.org/Downloads/Boo...Glow_Plugs.pdf
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #38
                  vsd написа:
                  Онзи ден, като сменяхме термостата, записах данните на турбото, защото така и не се разбра какъв точно е модела.Ето това пише на моето турбо.GT154446480117 701786-1SNC0205 5752(N54)
                  Моето е същото!
                  ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                  Коментар


                    #39
                    Re: Ge4i7ooo

                    Ge4i7ooo написа:
                    можете ли да ми кажете какъв разход дава Брава 1.9 дизел 100 коня
                    Оспамихте темата на колегата!
                    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                    Коментар


                      #40
                      Ето малко инфо за датчиците, не е ново, просто го събрах от Аутодата:
                      Прикачени файлове
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #41
                        alexeya написа:
                        Здравейте,Имам Браво 1.9 JTD 2001 г. Трябва ми малко инфо:1. Как се обслужва климатика? Трябва ли да му се налива някакво масло или нещо подобно? Казаха ми, че имал някакъв филтър, но не знам къде се намира.
                        Климатикът се обслужва, като отидеш в сервиз за автоклиматици, но задължително такъв, от който са доволни колегите. Ако си от София, мисля че Ирис е добър избор, виж координатите му в Бизнес раздела.Има 2 филтъра. Обикновено се говори за въздушния филтър за купето. Намира се под корите на дясната чистачка. Развиват се 2 винта, вдигаш пластмасата, и ще говидиш. Ако не го видиш, а видиш вентилатора на купето - значи нямаш.Другия филтър служи за да отнема влагата от системата, която принципно е херметически затворена. Той никога не се сменя по време на експл. период на колата, освен при изключителни обстоятелства. Намира се пред лявата гума, м/у нея и фарът за мъгла. Не съм го виждал никога, иначе щях да ти кажа къде се намира спрямо интеркуулера.

                        Коментар


                          #42
                          Премерих някои от датчиците, другите може да се проверят с диагностичен софтуер.За АРР сензора:Ето го конектора: Какво означават оградените в червено позиции ?Eто и моите стойности:------------По препоръка на колегата Хаджов почистих всичките крачета + контактен спрей.Грешка за сензора нямаще записана преди процедурата, баща ми обаче даде на контакт, докато беше разкачен конектора и такава се записа веднага е ЕКУто.След това вързах конектора и изчистих грешката.От цялата процедура имаше един единствен ефект:Изчезна гадното придърпване на 1ва и 2ра предавка в ниските обороти (1300-1400). Газта сега е по плавна.2 часа щъках из града, за да се убедя и придърпването го няма !
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #43
                            Как се вади десния фар на фиат браво?

                            Коментар


                              #44
                              Сега като съм включил кабела от компютъра към уредбата, тоя с телевизионния сигнал, влиза в VIDEO IN, после от уредбата отива в телевизора от изхода MONITOR. За да гледам - телевизора трябва да е на AV, а уредбата на SOURCE: VCR, или на VIDEO ?

                              Коментар


                                #45
                                колеги извинете ме ако се отклонявам от темата, но някои може ли да ми каже какво означават последните цифри и букви на една гума на пр. 195/65/R14 82TТочно това 82Т винаги ми е било интересно какво е
                                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                                Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                                Коментар

                                Working...
                                X