Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще кажете за Стило 1.9 JTD ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ще кажете за Стило 1.9 JTD ?

    какво ще кажете за стило 1.9 JTD ето такова - http://www.avtomarket.bg/index.php?t...GODINA&id=22041.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. Какво искаш да ти кажат колегите за колата конкретизирай.Ако желаеш отговори от рода на "добра е" или "не струва" по добре да беше анкета.Tornado

    #2
    Хм, хваща око. Няма видими дефекти по ламарините. За другото - само диагностика в сервиз (геометрия, ходова част, компютърна диагностика на двигателя). Моделът е актуален - май още са в производство, но вече с друг двигател (мултиджет). През лятото гледах в София едно Стило, пак JTD, но с 3 врати - беше около 12500, ако не се лъжа. Направи едно сравнително проучване на цени за този модел. Както виждам от подписа, ти си от Ст. Загора, а колата е във Варна. Та ако може някой колега от Варна да я види и да пише дали си струва да се гледа на място, би било най-добре. Успех !
    Тойота Приус

    Коментар


      #3
      По принцип е добър избор, но според мен тази цена е доста висока за тази модификация.Аз ако бях с тези пари щях да търся модел задължително с Мултиджет двигател.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        и на мен ми се стори височка цената, но нямам представа от пазара (вече си имам мареята и престанах да следя за цени!) и затова не се изказах за цената. Разбира се, мултиджет (JTDm) е най-добре. И аз си мечтая за такава...
        Тойота Приус

        Коментар

        Working...
        X