Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интеркулер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интеркулер

    Здравейте на всички !Тъй като не съм много на ти с автомобилите от април месец съм с мареа 1.9ТД комби , много съм доволен от колата ,но искам да ми обясните кое точно е интеркулера и къде да проверя с каква точно ГНП съм . Моля не се сърдете . .За сега нямам никакви сериозни ядве идругото което искам да Ви попитам е дали има индикация на таблото за турбото тъй като се бях зачел тук във форума чр има Мареи с такава индикаци.Благодаря Ви предварително!
    Marea Weekende TD100

    #2
    Ако имаш книжка там си пише някой работи разгледай.Ако ли не си дърпаш 1 рар с мануал-а за мареа ти се завърти главата от технически подробности тоз рар го имаше в секцията даунлод ама сега не знам дали работи вече
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Re: Интеркулер

      arsenov написа:
      Здравейте на всички !Тъй като не съм много на ти с автомобилите от април месец съм с мареа 1.9ТД комби , много съм доволен от колата ,но искам да ми обясните кое точно е интеркулера и къде да проверя с каква точно ГНП съм . Моля не се сърдете . .За сега нямам никакви сериозни ядве идругото което искам да Ви попитам е дали има индикация на таблото за турбото тъй като се бях зачел тук във форума чр има Мареи с такава индикаци.Благодаря Ви предварително!
      1.Интеркулера позиция 3 на снимката/охладител на нагнетения въздух от турбото/ се намира под левия фар ниско долу или зад левия халоген.2.Помпата ти е Lukas FT 09 със сигурност можеш да видиш на табелката която е закрепена на самата нея.3.Индикация за налягането създавано от турбината на този модел Мареа на таблото няма.В друга тема бях пуснал запитване дали мога да си монтирам така наречения буустметър за да виждам какво налягане прави.Ето и обещаните снимки.
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Благодаря Ви за навременните отговори .
        Marea Weekende TD100

        Коментар

        Working...
        X